Debitante FBK SĀC šokē arī Liepājas "Kuršus"

18.09.2021

Pozitīvi pārteigt turpina ELVI florbola līgas debitante FBK SĀC, kas arī otrajā spēlē guva uzvaru, savā laukumā ar 6:4 pieveicot Liepājas "Kuršus". Labākā spēlētāja balvu ādažnieku rindās saņēma vārtsargs Kārlis Pops, kurš atvairīja 34 no 38 pretinieku metieniem.

FBK SĀC Virslīgā debitēja ar uzvaru savā laukumā pār "Irlavu", bet "Kurši" Liepājā pieveica komandu "Oxdog Ulbroka LU". Abu vienību savstarpējā spēle notika Ādažos, bet rezultātu jau 2. minūtes sākumā atklāja liepājnieki sava spēlējošā trenera Toma Akmeņlauka personā - 1:0. Jau līdz pirmajam pārtraukumam laukuma saimnieki spēja atbildēt ar veseliem trim goliem - 3:1, pa bumbiņai viesu vārtos ieraidīja Krists Saldatenoks, Jēkabs Krists Vīmanis un Dēvids Osītis. Divu vārtu pārsvaru ādažnieki spēja nosargā gan otrajā periodā (4:2), gan arī visā spēlē, nodrošinot komandai FBK SĀC uzvaru ar 6:4.