"Ķekavai" otrā uzvara, "Valmierai" pirmais punkts

18.09.2021

ELVI florbola līgas vīriešiem jaunajā sezonā divās spēlēs otro uzvaru izcīnījusi komanda "Ķekava", kas šovakar viesos pārspēja "Valmieru". Valmierieši tika pie pirmā punkta, jo saviem viesiem piekāpās tikai papildlaikā - 7:8. Uzvaras vārtus Ķekavas komandas labā guva Renāts Degins.

FBK "Valmiera", kas jauno sezonu sākusi ar diviem zaudējumiem, šovakar savā laukumā uzņēma "Ķekavu", kas pirmo spēli šajā turnīrā aizvadīja tikai vakar, savā laukumā pieveicot "Irlavu". Valmierieši bija noskaņoti ļoti apņēmīgi, jau pirmo sešu minūšu laikā ar Mārtiņa Broka un Patrika Briežes pūlēm izvirzoties vadībā ar 2:0. Pēc pirmā perioda laukuma saimniekiem bija vairs tikai vienu vārtu pārsvars, jo Ķekavas komandas rindās ar vārtu guvumu izcēlās Everts Emīls Gertsons – 2:1. Otrās trešdaļas laikā valmierieši ieguva divu vārtu pārsvaru (5:3). Pēdējā perioda sākumā nepagāja pat divas minūtēs, kad ķekavietis Klāvs Jansons paspēja gūt divus vārtus, atjaunojot neizšķirtu rezultātu – 5:5. Atlikušajā pamatlaikā turpinājās spraiga cīņa, bet četras sekundes pirms pamatlaika beigām vadība ar 7:6 atradās "Valmiera". Viesi spēja panākt izlīdzinājumu – 7:7, vārtu guvums Kristapa Laugaļa kontā. Papildlaikā tika aizvadītas tikai 27 sekundes, kad Klāva Jansona piespēli uzvaras vārtu guvumā pārvērta Renāts Degins – 8:7.