"Oxdog Ulbroka" pagarinājumā pārspēj talseniekus

26.09.2020

ELVI florbola līgā vīriešiem otro uzvaru izcīnījusi "Oxdog Ulbroka", kas šovakar savā laukumā pagarinājumā ar 5:4 pārspēja komandu "Talsu NSS/Krauzers". Uzvaru nesošos vārtus Ulbrokas komandas labā guva Kaspars Šķēls.

Maču starp "Oxdog Ulbroka" un "Talsu NSS/Krauzers" veiksmīgāk sāka talsenieki, kuri pirmā perioda laikā pēc Andreja Šķerberga un Toma Bitmaņa metieniem izvirzījās vadībā ar 2:0. 26. minūtē ulbrokietis Krišjānis Zeps panāca 1:1, bet pēc otrās trešdaļas rezultāts bija jau 4:1 par labu Talsu komandai. Izšķirošie notikumi risinājās pēdējā trešdaļā, kad pēc ulbrokiešu Kristera Eglīša, Kaspara Šķēla un Ata Blinda metieniem rezultāts atkal kļuva neizšķirts – 4:4. Lai noskaidrotu uzvarētājus, bija jāaizvada pagarinājums, bet tajā veiksmīgāki ar 5:4 izrādījās ulbrokieši, kuru labā izšķirošos vārtus guva Kaspars Šķēls – 5:4.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīts divu vārtu autors Kaspars Šķēls. Rezultatīvāks par viņu bija tikai Atis Blinds, kura kontā 3 (1+2) punkti. Labākā spēlētāja balvu Talsu komandā saņēma vārtsargs Valters Kasjaņenko, kurš atvairīja 29 no 34 pretinieku metieniem.

"Oxdog Ulbroka" – "Talsu NSS/Krauzers" 5:4 ET (0:2, 1:2, 3:0, 1:0)

34:26 (6:7; 10:8, 15:9, 3:2)

"Oxdog Ulbroka" – Atis Blinds 3 (1+2), Kaspars Šķēls 2 (2+0), Lauris Zaicevs 2 (0+2), Krišjānis Zeps 1 (1+0), Kristers Eglītis 1 (1+0), Matīss Kristians Morozovs 1 (0+1).

"Talsu NSS/Krauzers" – Mariss Šķuburs 2 (0+2), Toms Bitmanis 1 (1+0), Andrejs Šķerbergs 1 (1+0), Daniels Karlsons 1 (1+0).