"Lielvārde/Fat Pipe" uzvar Talsos un pārņem vadību

07.03.2020

ELVI florbola līgas vīriešiem pašreizējā čempione "Lielvārde/Fat Pipe" ceturtdaļfināla sērijas trešajā spēlē, kas šovakar notika Talsos, spraigā cīņā ar 4:3 pārspēja komandu "Talsu NSS/Krauzers", sērijā līdz četrām uzvarām pirmoreizi izvirzoties vadībā – 2:1. Rezultatīvākais starp uzvarētājiem ar 2 (1+1) punktiem bija Sandris Virsnītis.

Ceturtdaļfināla sērija starp komandām "Lielvārde/Fat Pipe" un "Talsu NSS/Krauzers" sākās pirms nedēļas lielvārdiešu laukumā. Pirmajā mačā uzvaru pagarinājumā ar 4:3 svinēja talsenieki, bet jau nākamajā dienā Lielvārdes florbolisti revanšējās, sakaujot savus viesus ar 8:3. Šovakar abas komandas spēkiem mērojās Talsos, kur spēles rezultātu 6.minūtē atklāja mājinieks Mariss Škuburs (1:0). 15.minūtē lielvārdietis Sandris Virsnītis atjaunoja neizšķirtu – 1:1, tā noslēdzās pirmais periods. Otrās trešdaļas sākumā viesi Niks Blumfelds un Dinārs Vaitaitis vadībā ar 3:1 izvirzīja Lielvārdes komandu, bet talsenieks Armands Budreika 39.minūtē pretinieki pārsvaru samazināja līdz minimumam – 2:3. Pēdējā periodā uz lielvārdieša Aivja Kusiņa vārtu guvumu ar to pašu atbildēja Talsu florbolists Mariss Bergmanis, bet svarīgu uzvaru ar 4:3 varēja svinēt "Lielvārde/Fat Pipe", kas sērijā līdz četriem panākumiem pirmo reizi izvirzījās vadībā – 2:1.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīts vārtsargs Jānis Salcevičs, kurš atvairīja 16 no 19 pretinieku metieniem, bet rezultatīvākais viņa komandā ar 2 (1+1) punktiem bija Sandris Virsnītis. Arī Talsu komandā par vērtīgāko spēlētāju tika atzīts vārtsargs – Valters Kasjaņenko, kurš šajā mačā atvairīja 21 no 25 metieniem. Sērijas ceturto spēli abas komandas aizvadīs turpat Talsos – svētdien, 8.martā.

"Talsu NSS/Krauzers" - "Lielvārde/Fat Pipe" - 3:4 (1:1, 1:2, 1:1)

19:25 (5:6; 5:10; 9:9)

"Talsu NSS/Krauzers" – Mariss Bergmanis 1 (1+0), Armands Budreika 1 (1+0), Mariss Škuburs 1 (1+0), Toms Bitmanis 1 (0+1), Andrejs Šķerbergs 1 (0+1), Valters Kalnietis 1 (0+1).

"Lielvārde/Fat Pipe" – Sandris Virsnītis 2 (1+1), Niks Blumfelds 1 (1+0), Aivis Kusiņš 1 (1+0), Dinārs Vaitaitis 1 (1+0), Sandis Mihailovskis 1 (0+1), Antons Žuks 1 (0+1).