"Ķekava" turnīru "EuroFlorball Cup" noslēdz ar uzvaru

21.10.2017

img_130.jpg

Šodien Valmierā tiek aizvadītas klubu turnīra "EuroFloorball Cup 2017" izšķirošās spēles. Sieviešu komanda FK "Ķekava" mačā par 5. vietu spēkojās ar Spānijas labāko klubu "CDE El Valle", ko sīvā cīņā pārspēja ar 3:2. Labākās spēlētājas balvu Ķekavas kluba rindās saņēma Gundega Vancāne.

 

Vidzemes Olimpiskajā centrā mačā par 5. vietu tikās divas komandas, kas savā apakšgrupā bija ierindojušās 3. vietā FK "Ķekava" un "CDE El Valle". Par godu ķekavietēm jāatzīst, ka viņas grupas spēlē izrādīja ārkārtīgi sīvu pretestību vēlākajai finālistei "SK 98 Pruske" (Slovākija), kam piekāpās tikai 12 "bullīšu" sērijā - 2:3. Latviešu un spāniešu duelī ļoti ilgi nevienai no sāncensēm neizdevās atklāt spēles rezultātu, līdz trīs (!) sekundes pirms pirmā perioda beigām Gundega Vancāne tika pie bumbiņas un raidīja to pretinieču vārtos - 1:0. Jau pirmajā otrās trešdaļas minūtē spānietēm izdevās atbildēt ar to pašu - 1:1. Tomēr arī pēc otrā perioda "Kekavai" bija vienu vārtu pārsvars, jo 28. minūtē, kad mūsu florbolistes spēlēja skaitliskajā vairākumā, Gundegas Vancānes piespēli vārtu guvumā pārvērta Laura Skujevska - 2:1. 45. minūtē mūsu komandas kapteinei Elīzai Elizabetei Bērziņai neizdevās realizēt soda metienu, bet viņa reabilitējās 51. minūtē, kad rezultatīvi izmantoja Agneses Brolišas piespēli -3:1. 55. minūtē "CDE El Valle" vienus vārtus atguva, tomēr laimīgu uzvaru ar 3:2 nosargāja Ķekavas florbolistes.

 

Par labāko spēlētāju FK "Ķekava" rindās atzina Gundegu Vancāni, kura ar 2 (1+1) punktiem bija arī rezultatīvākā. Spānijas komandā labākās spēlētājas balvu saņēma Estere Sančesa.

 

Videointervija: ŠEIT


BALTA
SPORTS VIENO!