Par uzvaru sieviešu 1. līgā cīnīsies piecas komandas

30.09.2017

rubene1_zelts.jpg

Šodien Latvijas čempionātā florbolā ar divām spēlēm, kas notiks Maltā un Kocēnos, startēs sieviešu 1. līgas turnīrs. Par uzvaru tajā cīnīsies piecas komandas.

 

Pagājušajā sezonā sieviešu 1. līgā spēlēja sešas komandas. Šoruden šajā turnīrā vairs neredzēsim Cēsu "Lekringu", kas spērusi soli augšup un savus spēkus izmēģina jau ELVI florbola līgā sievietēm. Diemžēl komandu sarakstā vairs nav atrodams arī Jēkabpils FK "Sala" nosaukums, šī vienība likvidējusies. Vēl pavasarī jēkabpilietes izcīnīja bronzas medaļas. Toties ir arī viena jaunpienācēja - turnīrā debitēs komanda "Rēzeknes BJSS". Jāpiebilst, ja rēzeknietes veido sadarbību ar ELVI florbola līgas sievietēm komandu FK "Ķekava".

 

Ierindā ir līgas pašreizējā čempione "Rubene 1" (Kocēni), arī vicečempione "Irlava/Tukums", tāpat arī "LiepU" (Liepāja) un "FK NND/RJTC" (Rīga). Šodien pulksten 14.00 "Rēzeknes BJSS" Maltā uzņems "FK NND/RJTC", bet pulksten 15.00 Kocēnos "Rubene 1" spēkosies ar "Irlavu/Tukumu". Rīt, 1. oktobrī, viena spēle notiks Liepājā, kur vietējā "LiepU" krustos nūjas ar "Irlavu/Tukumu".

 

Spēļu kalendārs: ŠEIT

SUPERFINĀLS