"Lielvārde/FatPipe" nervozā cīņā trešo reizi pārspēj "Kuršus"

04.03.2017

Tikai vienā no četrām ELVI florbola līgas vīriešiem ceturtdaļfināla sērijām viena komanda nokļuvusi vienas uzvaras attālumā no iekļūšanas pusfinālā (3:0). To šodien paveica "Lielvārde/FatPipe", kas Liepājā tikai ar 6:5 pārspēja FK "Kurši" florbolistus, uzvaras vārti Sandra Virsnīša kontā.

Grūti bija iedomāties, ka pēc tam, kad pašreizējā čempione "Lielvārde/FatPipe" savā laukumā Liepājas "Kuršus" sakāva ar 13:5 un 12:3, sērijas trešajā mačā varēja tikai pēdējā perioda vidū pirmo reizi izvirzīsies vadībā. Tomēr tā notika, jo Liepājas Olimpiskajā centrā pēc pirmajām 13 minūtēm vadībā ar 2:0 atradās mājinieki - pa golam iemeta Edgars Freimanis un Rolands Kovaļevskis. Tikai 16.minūtē, kad abi Liepājas komandas vārtu guvēji atradās uz sodīto spēlētāju soliņa, pirmos vārtus guva "Lielvārde/FatPipe" Aivja Kusiņa personā - 1:2. Pirmā perioda pēdējā minūtē precīzs metiens padevās arī lielvardiešu kapteinim Artūram Skadiņam, kurš atjaunoja neizšķirtu rezultātu - 2:2. Otrās trešdaļas izskaņā laukuma saimnieki vēlreiz bija ieguvuši divu vārtu handikapu (5:3), bet viesi nepilnas divas minūtes pirms otrā pārtraukuma spēja samazināt rezultāta starpību līdz 4:5. Pēdējā periodā vārtus guva tikai lielvārdieši - 47.minūtē Toms Mežotnis panāca izlīdzinājumu (5:5), bet 49.minūtē pēc tālas un pa gaisu raidītas Toma Akmeņlauka piespēles uzvaras vārtus guva Sandris Virsnītis - 6:5, rezultāts sērijā līdz četrām uzvarām kļuva 3:0.

Labākā spēlētāja balva uzvarētāju rindās tika pasniegta Tomam Mežotnim, kura kontā viens gols, pa 2 (1+1) punktiem viņa komandā guva Artūrs Skadiņš un Toms Akmeņlauks, bet pa trim punktiem - Aivis Kusiņš un Sandris Virsnītis. Par labāko starp liepājniekiem atzina Ivo Popovu, kurš arī izcēlās ar vienu golu, bet rezultatīvākais bija Edgars Freimanis ar 2 (1+1) punktiem. Sērijas ceturto spēli abas komandas aizvadīs jau rīt turpat Liepājā, sākums pulksten 18.00.

FK "Kurši" - "Lielvārde/FatPipe" 5:6 (2:2, 3:2, 0:2), sērijā 0:3

44:32 (15:10, 12:10, 17:12)

FK "Kurši" - Edgars Freimanis 2 (1+1), Rolands Kovaļevskis 1 (1+0), Ivo Popovs 1 (1+0), Mihails Kostusevs 1 (1+0), Gints Siliņš 1 (0+1), Alekss Prenclavs 1 (0+1), Kārlis Pupils 1 (0+1).

"Lielvārde/FatPipe" - Aivis Kusiņš 3 (2+1), Sandris Virsnītis 3 (1+2), Artūrs Skadiņš 2 (1+1), Toms Akmeņlauks 2 (1+1), Toms Mežotnis 1 (1+0), Atis Blinds 1 (0+1).