Juniori zaudē spēlē, uzvar "bullīšos"

08.01.2017

Šodien Latvijas U19 vīriešu florbola izlase, kas šīs nedēļas nogalē aizvada pārbaudes spēļu sēriju Somijā, bija devusies uz mazpilsētu Minamaki (30 km no Turku), kur spēkojās ar kluba "TPS" junioru komandu. Spēlē latvieši piekāpās ar 4:8, toties pārliecinoši labāki bija pēcspēļu metienu sērijā - 4:2.

Mačā pret "TPS" junioru komandu, kas savu vienaudžu konkurencē ir viena no spēcīgākajām visā Somijā, mūsējie jau 18.sekundē nokļuva iedzinēju lomā, jo rezultatīvs bija pirmais pretinieku uzbrukums - 0:1. Latviešiem ļoti ātri izdevās atjaunot neizšķirtu rezultātu - 3.minūtes sākumā pēc Laura Alvja Stiprā piespēles ar precīzu metienu izcēlās Jānis Ragovskis (1:1). Cīņas turpinājumā diezgan izteikti izpaudās pretinieku pārsvars. Mūsu komandas neveiksmes sākās jau 5.minūte, kad no Ragovska nūjas bumbiņa ieleca pašu vārtos - 1:2. Pēc pirmā perioda latviešu puiši atradās iedzinējos ar 1:3.

Otrajā trešdaļā mūsu florbolisti guva divus vārtus - pēc Kriša Treimaņa piespēles vārtus guva Klāvs Ozoliņš, bet pēc tam arī pats Treimanis tika pie bumbiņas un izcēlās ar precīzu metienu, Tiesa, arī pretinieki negulēja uz lauriem - pirms pēdējā perioda mūsējie zaudēja ar 3:6. Trešajā trešdaļā vārtus Latvijas izlases labā guva komandas kapteinis Kārlis Jānis Petrovskis, bet mājinieki iemeta divus golus un svinēja uzvaru ar 8:4.

Daudz veiksmīgāk mūsējie aizvadīja pēcspēles metienu sēriju, kurā somu vārtsargu pārspēja Pēteris Trekše, Kristers Eglītis, Krišs Treimanis un Jānis Ragovskis, bet Latvijas izlases vārtsargs Dāvis Helmuts Zvejnieks kapitulēja tikai divas reizes - 4:2. Svētdien, 8.janvārī, junioru izlase aizvadīs pēdējo no trim pārbaudes spēlēm, spēkojoties ar "Kirkkonummi Rangers".