"Lekrings" pārliecinoši pārspēj "Rīgu"

19.11.2016

ELVI florbolā līgā vīriešiem astoto uzvaru, kas reizē bija jau otrā pēc kārtas, šodien guva Cēsu komanda "Lekrings", viesos ar 8:3 pieveicot FK "Rīga" florbolistus. Rezultatīvākais starp cēsniekiem ar 3 (1+2) punktiem bija Pēteris Trekše.

Cēsu "Lekrings" viesojās Elektrum Olimpiskajā centrā pie FK "Rīga", kur pirmajā periodā pēc mājinieka Jāņa Belasova realizētā soda metiena nokļuva zaudētājas lomās ar 0:1. Otrās trešdaļas pirmajā pusē pēc Arta Savina un Andra Malkava metieniem vadības grožus jau pārņēma viesi (2:1), bet ne uz ilgu laiku - 36.minūtē vadībā ar 3:2 jau atkal izrāvās rīdzinieki. Pēc otrā perioda uz rezultātu tablo kaujiniecisks neizšķirts - 3:3. Pēdējā trešdaļā laukuma saimnieku uzbrukums burtiski apstājās - galvaspilsētas florbolisti 20 minūšu laikā neiemeta nevienu golu. Toties cēsnieki izcēlās ar veseliem pieciem rezultatīviem metieniem, kas viņiem ļāva svinēt pārliecinošu uzvaru ar 8:3 un ar 24 punktiem uz veselām divām stundām ieņemt turnīra tabulas pirmo rindiņu.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma Artis Savins, kura kontā divi goli. Pa 2 (1+1) punktiem savāca Andris Malkavs, Toms Rīsmanis un Pauls Erenbots, bet rezultatīvākais ar 3 (1+2) punktiem bija Pēteris Trekše. Par labāko starp rīdziniekiem atzina Oskaru Sidru, kurš izcēlās ar vienu rezultatīvu metienu.

FK "Rīga" - "Lekrings" 3:8 (1:0, 2:3, 0:5)

27:39 (10:8, 10:13, 7:18)

FK "Rīga" - Jānis Belasovs 1 (1+0), Mārtiņš Zelčs 1 (1+0), Oskars Sidra 1 (1+0), Madars Plepis 1 (0+1), Alvis Dāle 1 (0+1).

"Lekrings" - Pēteris Trekše 3 (1+2), Artis Savins 2 (2+0), Andris Malkavs 2 (1+1), Toms Rīsmanis 2 (1+1), Pauls Erenbots 2 (1+1), Dāvis Vilders 1 (1+0), Aleksandrs Abramovs 1 (1+0), Emīls Dzalbs 1 (0+1), Jānis Melderis 1 (0+1), Andris Rajeckis 1 (0+1).