17. maijā tiks atklāta jaunā "Ghetto Floorball" sezona

16.05.2016

ghetto_2016.jpg

Raiba un notikumiem bagāta solās būt jaunā "Ghetto Floorball" sezona, kurai starts tiks dots jau rīt, 17. maijā, Grīziņkalnā. Hokejs uz lielā ekrāna, atklāšanas spēle ar pērnā gada čempionu piedalīšanos un daudz kas cits sagaida rītdienas turnīra apmeklētājus.

 

Gadu no gada "Ghetto Floorball" turnīru dalībniekus sagaida jaunas un nebijušas lietas. Arī šīs sezonas ievads nebūs izņēmums un kā būtiskākais jauninājums būs jauna grupa vīriešu turnīrā, kas sauksies "CHILL grupa". Šajā grupā būs aicināts piedalīties ikviens sporta entuziasts, neatkarīgi no meistarības līmeņa, kā arī būtiski uzsvērt, ka šīs grupas komandu rezultāti netiks summēti kopvērtējuma rangā. Likumsakarīgi, arī balvu fonds katrā no šīs grupas turnīriem būs ievērojami mazāks nekā ELITES grupā, kur savukārt notiks visas galvenās un centrālās cīņas kā par iknedēļas "Ghetto Floorball" turnīra uzvarētāju godu, tā arī par kopvērtējuma ranga punktiem. Turnīra organizatori ieklausījušies arī dāmu lūgumā, tāpēc vasaras gaitā tiks izspēlēti četri posmi un superfināls arī LADIES jeb sieviešu grupā.

 

Latvijas florbolam šis ir īpašs gads, jo jau decembrī pirmo reizi Latvijā risināsies pasaules čempionāts florbolā vīriešiem. Arī "Ghetto Floorball" visu sezonas laiku dzīvos šī vērienīgā notikuma gaidās, kam pamatā ir arī šī gada superfinālu sarūpētā balva no Latvijas Florbola savienības – biļetes uz pasaules čempionāta spēlēm un ne tikai! Turklāt arī šogad par vērtīgu balvu parūpēsies viens no spilgtākajiem Latvijas hokejistiem Mārtiņš Karsums, kurš Elites grupas regulārās sezonas čempioniem dāvās braucienu uz Maskavu. Tomēr arī iknedēļas turnīru laureāti nepaliks bez mazāk vērtīgām balvām no "Ghetto Games" sadarbības partneriem, florbola turnīru sakarā izceļot lieldraugu - sporta preču veikalu SPORTA PUNKTS un RIPOT.LV.

 

Sezonas atklāšanas posmā 17. maijā tiks rīkoti U16, ELITES un CHILL grupu turnīri. Pirmie dalībnieki būs gaidīti jau pulksten 14.00, kad tiks dots starts U16 vecuma grupas reģistrācijai, savukārt pašas spēles sāksies stundu vēlāk - pulksten 15.00. ELITES un CHILL grupu reģistrācija būs atvērta no pulksten 17.00, taču jāpiebilst, ka šogad "Ghetto Games" turnīros atkal spēkā būs obligātās licences katram turnīra dalībniekam. Lai izvairītos no garām rindām turnīra atklāšanas dienā, spēlētāju licences vecāko grupu dalībnieki varēs izgatavot jau no pulksten 15.00, taču uz komandas reģistrāciju jābūt visiem komandas dalībniekiem kopā, jo notiks komandu fotografēšana.

 

Dalības maksa pieaugušo grupu turnīros būs 10 eiro no komandas, savukārt U13 un U16 grupās - 6 eiro no komandas. Vienreizējā sezonas licences cena katram spēlētājam būs vienāda – 3 eiro.

 

Papildus lielajiem florbola svētkiem Grīziņkalnā jau no pulksten 16.15 visi tiek aicināti uz kopīgu hokeja skatīšanos uz lielā ekrāna Grīziņkalna parkā, kur kopīgi būs jātur īkšķus par Latvijas nacionālās hokeja izlases sekmēm cīņā ar Norvēģijas valstsvienību.

 

Jau trešo sezonu florbola turnīrus duetā vadīs Renārs Freibergs un Kārlis Dārznieks, turklāt arī šī vasara nebūs izņēmums gan tematiskiem, gan īpašo dienu turnīriem. ''Viens pret vienu'', sieviešu turnīrs, LFS diena, meistarības stafetes un ģimeņu turnīri ir tikai daži no šajā vasarā gaidāmajiem "Ghetto Floorball" piedzīvojumiem.

 

Ghetto Floorball ir vieta, kur atklājas jauni talanti, satiekas draugi, virmo pozitīva enerģija un attīstās spēcīgas personības. Tā ir vieta, kur jaunieši ne tikai izbauda savu mīļāko sporta spēli, bet arī attīsta sevi fiziski un morāli. Ghetto Floorball turnīri visas vasaras garumā vieno ne vien florbola spēles cienītājus, bet arī hokejistus, futbolistus, vieglatlētus un citu sporta veidu lietpratējus. Šie turnīri veicina spēlētāju pašdisciplīnu (spēles tiesā paši spēlētāji), attīsta individuālo meistarību (spēles notiek uz asfalta), rūda raksturu (neprognozējami laika apstākļi) – tas viss turpina piesaistīt aizvien jaunus spēlētājus, un jaunu dalībnieku skaits no turnīra uz turnīru tikai aug! Florbola turnīri Grīziņkalnā tiek aizvadīti kopš Ghetto Games 3. sezonas 2011. gadā.

 

Ghetto Games atbalstītāji

Partneri: Rīgas Dome, Rīgas Brīvosta, Latvijas Nafta

Sadarbības partneri: Live Riga, Maxima, Sprite, Adidas, LTSA, Pronets, Mārtiņš Beķereja.

Atbalsta: Mangaļi, Būvniecības ABC, Veselības Fabrika, LGK atrakcijas, Skrīveru saldumi, Armets, Forum Cinemas, Latvijas Sporta federāciju padome.

Īpašie Ghetto Floorball atbalstītāji: Latvijas Florbola savienība, Sporta Punkts, Ripot.lv.

Pašvaldību atbalsts: Ventspils, Jūrmala, Jēkabpils, Ikšķile, Cēsis, Alūksne, Krāslava, Smiltene.

Informē: TV24, JCDecaux, Draugiem.lv, TVnet, OK!, Otkrito, Kas Jauns, Sīrups, Pastaiga, Young.lv, Sportacentrs.com, Sporta Avīze.

BALTA
SPORTS VIENO!