"Lielvārdei" pārliecinošs panākums Liepājā

29.01.2012

jansons.JPG

Liepājā šodien spēkiem mērojās Latvijas Florbola čempionāta vīriešu Virslīgas komandas "Kurši" un "Lielvārde". Jau mača sākumā izvirzījušies vadībā, uzvaru ar 11:5 izcīnīja lielvārdieši kuru labā piecus punktus guva spēlējošais treneris Jānis Jansons.

Liepājas Olimpiskajā sporta centrā lielvārdiešiem vajadzēja tikai nedaudz vairāk kā divas minūtes, lai atklātu rezultātu – 1:0, pēc pirmās trešdaļas – 2:1. Otrais periods bija ļoti rezultatīvs, bet lauvas tiešu vārtu atkal guva "Lielvārde" – 8:3. Pēdējā trešdaļā spēle nedaudz izlīdzinājās - "Kurši" iemeta divus vārtus, bet viesi atbildēja ar trim – 11:5. Rezultatīvākais "Lielvārdes" sastāvā bija Jānis Jansons ar 5 (2+3) punktiem, viņam arī labākā spēlētāja gods. Ar 4 (2+2) punktiem uzvaras kaldināšanā piedalījās Toms Akmeņlauks. Liepājnieku rindās par labāko tika atzīts Kaspars Klamers, kurš izcēlās ar "hat-trick", 3 (1+2) punktus pievienoja Gints Siliņš.

"Lielvārdes" labākais spēlētājs un treneris vienā personā Jānis Jansons pēc spēles atzina, ka īpaši pat nav ko komentēt – lielvārdieši maču aizvadījuši stabili un bijuši pārliecinoši labāki. Pie tam – spēlēt dabūjuši visi florbolisti. Jautāts, kādēļ komandai tik daudz noraidījumu, Jansons atbildēja, ka cīņas momentos visādi gadās, nekāda vaina – patrenējušies spēlēt skaitliskajā mazākumā un pat guvuši divus vārtus.