Spēle beigusies

Rubene

6 2

NND Rīga

       
 
00:00 Perioda sākums 1. periods
00:00 Vārtos (Rubene) Vārtos - #31 Ilga Jēkabsone
00:00 Vārtos (NND Rīga) Vārtos - #31 Jana Filipsone
04:45 Vārti 0 - 1 #79 Santa Torstere (#3 Karīna Saidova)
07:08 Vārti 0 - 2 #4 Paula Egle (#7 Karīna Mičule)
19:21 Sods #9 Alise Kazaine (2 min; nepareizs sitiens)
20:00 Perioda beigas 1. periods
 
20:00 Perioda sākums 2. periods
20:22 Vārti (vairākumā) 1 - 2 #55 Laura Gaugere (#23 Elizabete Pavlovska)
22:48 Vārti 2 - 2 #16 Jūlija Rozīte (#69 Juta Muravska)
29:09 Vārti 3 - 2 #23 Elizabete Pavlovska (#55 Laura Gaugere)
35:31 Vārti 4 - 2 #23 Elizabete Pavlovska
39:17 Vārti 5 - 2 #55 Laura Gaugere (#19 Liene Adamane)
40:00 Perioda beigas 2. periods
 
40:00 Perioda sākums 3. periods
45:45 Sods #16 Jūlija Rozīte (2 min; spēle ar roku)
48:26 Vārti 6 - 2 #55 Laura Gaugere (#23 Elizabete Pavlovska)
51:51 Sods #55 Laura Gaugere (2 min; nepareizs sitiens)
54:03 Sods #5 Ieva Priede (2 min; nepareizs sitiens)
56:54 Sods #41 Simona Grāpēna (2 min; nepareizs sitiens)
60:00 Perioda beigas 3. periods
 
60:00 Labākais spēlētājs #23 Elizabete Pavlovska
60:00 Labākais spēlētājs #79 Santa Torstere
60:00 Vārtsarga stat. #31 Ilga Jēkabsone - Vārti: 2; Metieni: 24; Minūtes: 60:00
60:00 Vārtsarga stat. #31 Jana Filipsone - Vārti: 6; Metieni: 27; Minūtes: 60:00
 
60:00 Spēles beigas 6 - 2

Komandu sastāvi:
Rubene NND Rīga
1.Zeltīte Larinova #5
2.Lība Daija Mikova #8
3.Ieva Ločmele #10
4.Linda Līce #15
5.Jūlija Rozīte #161 (1+0)2 min
6.Lāsma Ēvele #17
7.Baiba Juruša #18
8.Liene Adamane #191 (0+1)
9.Madara Adamane #21
10.Elizabete Pavlovska #234 (2+2)
11.Danute Tinkuse #27
12.Marta Lība Zameca #28
13.Zane Ziedone #29
14.Ilga Jēkabsone #31
15.Simona Grāpēna #412 min
16.Laura Gaugere #554 (3+1)2 min
17.Evita Knopa #58
18.Juta Muravska #691 (0+1)
19.Sintija Bāliņa #96
20.Rebeka Laure #98
 
Treneris Zeltīte Larinova
Treneris Jānis Dainis
Mediķis Jolanta Tauriņa-Ieveniece
1.Elfa Elīna Remeza #1
2.Zane Justamente #2
3.Karīna Saidova #31 (0+1)
4.Paula Egle #41 (1+0)
5.Ieva Priede #52 min
6.Karīna Mičule #71 (0+1)
7.Alise Kazaine #92 min
8.Gunita Kārkliņa #13
9.Santa Kazaine #14
10.Evelīna Drozdova #15
11.Santa Muceniece #17
12.Elīna Štrausa #19
13.Māra Ozoliņa #21
14.Sabīne Dronka #23
15.Ieva Mazvērsīte #24
16.Valērija Stankuna #25
17.Jana Filipsone #31
18.Santa Torstere #791 (1+0)
19.Linda Lubgāne #80
 
Treneris Santa Muceniece
Treneris Remārs Vikānis
Pārstāvis Kārlis Mucenieks
Mediķis Una Kalnīte

Kopsavilkums: vārti (metieni)
Periods I periodsII periodsIII periodsKopā
Rubene 0 (13)5 (6)1 (8) 6 (27)
NND Rīga 2 (8) 0 (6)0 (10)2 (24)

Tiesneši: Imants Vīnkalns, Mārtiņš Gross

Apmeklētāji: 783

JUGLASCIEMS