"FS Masters/Ulbroka" izslēdz talseniekus

05.03.2023

ELVI florbola līgā vīriešiem sezona jau noslēgusies pērnā pavasara bronzas medaļniecei "Talsu NSS/Krauzers", kas šovakar savā laukumā ar 5:6 piekāpās komandai "FS Masters/Ulbroka", ceturtdaļfināla sērijā kapitulējot ar 2:4. Talsenieki nespēja novaldīt Ulbrokas florbolistu Matīss Kristiānu Morozovu, kuram šajā mačā 6 (1+5) rezultativitātes punkti.

Ceturtdaļfināla sērijas starp komandām "FS Masters/Ulbroka" un "Talsu NSS/Krauzers" sākumā divas reizes vadībā izvirzījās talsenieki (1:0 un 2:1), bet Ulbrokas florbolisti abos gadījumos spēja atjaunot neizšķirtu (1:1 un 2:2). Vakar sāncenši aizvadīja maču Ulbrokas sporta kompleksā, kur līdz šim vispārliecinošāko uzvaru svinēja ulbrocieši – 10:2. Tādejādi Ulbrokas komanda arī visā sērijā pirmo reizi vadības grožus ņēma savās rokās.

Šovakar komandas spēkojās Talsos, kur rezultātu jau 8. sekundē (!) atklāja viesu uzbrucējs Edžus Ceriņš (1:0). 7. minūtē rezultāts kļuva neizšķirts (1:1), jo ar golu izcēlās talsenieks Mariss Bergmanis. Pēc pirmā perioda vadībā ar 2:1 atradās ulbrocieši, jo Ceriņš bija guvis vēl vienus vārtus, bet talsenieks Valters Kalnietis nerealizēja soda metienu. Vienu vārtu pārsvars Ulbrokas komandai bija arī pēc otrās trešdaļas – 4:3. Trīs minūtes pirms pamatlaika beigām ulbrocieši atradās vadībā ar 6:4. Talsu florbolisti Ralfa Poļa personā paspēja izmantot skaitlisko vairākumu, bet tik svarīgo uzvaru ar 6:5 nosargāja "FS Masters/Ulbroka", visā sērijā svinot panākumu ar 4:2.

Uzvarētāju rindās šīsdienas mačā nepaturams bija Matīss Kristiāns Morozovs, kurš guva vienus vārtus un izdarīja piecas rezultatīvas piespēles. Labākā spēlētāja balvu gan saņēma viņa maiņas partneris Edžus Ceriņš, kura kontā "hat-trick". Divus golus iemeta Artūrs Narogs. Par labāko starp talseniekiem atzina divu golu autoru Valteru Kalnieti, divi goli arī Marisam Bergmanim. Talsu komandai sezona beigusies, bet "FS Masters/Ulbroka" iekļuvusi pusfinālā, bet savus pretiniekus vēl nezina, jo sērijā starp Cēsu komandu "Lekrings" un "Lielvārdi/Fat Pipe" vēl notiks izšķirošā – septītā spēle.

"Talsu NSS/Krauzers" - "FS Masters/Ulbroka" 5:6 (1:2, 2:2, 2:2), sērijā 2:4

25:21 (6:8; 9:7; 10:6)

"Talsu NSS/Krauzers" – Mariss Bergmanis 2 (2+0), Valters Kalnietis 2 (2+0), Ralfs Polis 1 (1+0), Toms Akmeņlauks 1 (0+1), Artis Raitums 1 (0+1), Andris Blumbahs 1 (0+1), Klāvs Araks 1 (0+1).

"FS Masters/Ulbroka" – Matīss Kristiāns Morozovs 6 (1+5), Edžus Ceriņš 3 (3+0), Artūrs Narogs 2 (2+0), Tomass Kristofers Birstiņš 1 (0+1).