"Ķekava" supergarā "bullīšu" sērijā pārspēj "Lekringu"

04.12.2022

ELVI florbola līgā sievietēm pie principiāli svarīgas uzvaras tikusi "Ķekava", kas savā laukumā tikai pēcspēles metienu sērijā ar 4:3 pārspēja Cēsu "Lekringu". Uzvarētāju noskaidrošanai katra komanda izpildīja pa 13 bullīšiem, bet izšķirošais izrādījās ķekavietes Paulas Sloģes gols. Labākā spēlētāja uzvarētāju rindās - vārtsardze Dana Gulbe.

FK "Ķekava" savā laukumā uzņēma tuvākās sekotājas – Cēsu komandas "Lekrings" florbolistes. Šī abām vienībām šosezon bija jau trešā tikšanās, bet divās iepriekšējās panākumi tika dalīti uz pusēm. Šīsdienas mača rezultāts tika atklāts tikai otrajā periodā – 27. minūtē vārtus guva ķekaviešu kapteine Paula Metāla (1:0). Cēsnieces nekavējās atbildēt ar diviem goliem Katrīnas Dārtas Kārkliņas un Olīvijas Jarohovičas izpildījumā (2:1), bet pirms pēdējās trešdaļas rezultāts atkal bija neizšķirts, jo vārtus guva ķekaviete Liene Leite (2:2). 52. minūtē Cēsu komandu vēlreiz vadībā izvirzīja Evelīna Barka (3:2), bet 59. minūtē savus otros vārtus šajā mačā guva Paula Metāla, atjaunojot neizšķirtu – 3:3. Pagarinājuma desmit minūtēs vārtu guvums netika fiksēts, bet pēcspēles metienu sērijā veiksme bija mājinieču pusē – divas reizes savu iespēju izmantoja Paula Sloģe, bet vienu reizi – Annija Dārta Dankfelde. Cēsnieces spēja atbildēt ar diviem Evelīnas Barkas realizētiem pēcspēles metieniem, bet ar to izrādījās par maz. FK "Ķekava" uzvarēja ar 4:3 un turnīra tabulā ierakstīja divus punktus, bet Cēsu "Lekringam" viens punkts.