"Rubene" viesos pārspēj komandu "Talsu NSS/Krauzers"

26.11.2022

ELVI florbola līgā vīriešiem šovakar pārtrūka komandas "Talsu NSS/Krauzers" triju uzvaru sērija. Bronzas medaļnieki savā laukumā ar 3:4 atzina pašreizējās vicečempiones "Rubenes" (Kocēni) pārākumu.

Talsos spēles rezultātu 6. minūtē atklāja Kocēnu "Rubene" Matīsa Celma personā – 1:0. Līdz pirmā perioda beigām talsenieks Mariss Bergmanis uz rezultātu tablo atjaunoja līdzsvaru – 1:1. Otrās trešdaļas laikā viesi, pateicoties Māra Parta un Andra Jēkabsona precīzajiem metieniem, nodrošināja viesu komandai divu vārtu pārsvaru – 3:1. 50. minūtē Toms Akmeņlauks pretinieku handikapu samazināja līdz minimumam – 2:3. 52. minūtē kocēniešiem radās iespēja izpildīt soda metienu. To izmantoja Kristers Orlovs, atjaunojot divu vārtu pārsvaru – 4:2. Jau pēc 12 sekundēm talsenieks Andris Blumbahs atbildēja ar golu – 3:4. Lai arī laika, lai izglābtu punktus, Talsu komandai vēl bija pietiekoši daudz, Kocēnu "Rubenes" aizsardzības līnija vairs nekļūdījās, viesi varēja svinēt smagi nākušu uzvaru ar 4:3.

Šajā mačā neviens no abu komandu spēlētājiem neguva vairāk par vienu rezultativitātes punktu. Par labāko starp uzvarētājiem atzina vārtsargu Robertu Trepšu, kurš atvairīja 20 no 23 pretinieku metieniem. Arī Talsu komandā labākā spēlētāja godā vārtsargs – balvu saņēma Kristians Ralfs Lavendels, kurš tika galā ar 13 no 16 metieniem. Pēc šīs spēles "Rubene" ar 14 punktiem pakāpās uz 6. vietu turnīra tabulā, bet komandai "Talsu NSS/Krauzers" joprojām 17 punktu un 4. vieta.

"Talsu NSS/Krauzers" – "Rubene" 3:4 (1:1, 0:2, 2:1)

23:17 (4:10; 12:5; 7:2)

"Talsu NSS/Krauzers" – Toms Akmeņlauks 1 (1+0), Mariss Bergmanis 1 (1+0), Andris Blumbahs 1(1+0), Ralfs Polis 1 (0+1), Uģis Adiņš 1 (0+1), Valters Kalnietis 1 (0+1).

"Rubene" – Andris Jēkabsons 1 (1+0), Kristers Orlovs 1 (1+0), Māris Parts 1 (1+0), Matīss Celms 1 (1+0), Ingars Matisons 1 (0+1), Dāvis Zēmelis 1 (0+1), Mārcis Brīvulis 1 (0+1).