FBK "Valmiera" uzvar Irlavā un izraujas vadībā

15.10.2022

Nākamo nedēļu ELVI florbola līgas vīriešiem turnīra tabulas līderes godā sagaidīs FBK "Valmiera", kas šovakar pretinieku laukumā ar 12:5 pieveica "Irlavu". Rezultatīvākais uzvarētāju komandā ar 5 (2+3) punktiem bija Kevins Šmits.

Irlavnieki savus pretiniekus valmieriešus sagaidīja ļoti kareivīgi un jau 2. minūtē atklāja rezultātu – 1:0, golu iemeta Kristers Tiltiņš. Viesi gan nepalika atbildi parādā un jau līdz pirmajam pātraukuma pieteica savas pretenzijas uz uzvaru šajā mačā – 5:1. Pa bumbiņai mājinieku vārtos ieraidīja Ralfs Matīss Balodis, Ričards Eglītis, Gvido Lauga, Kevins Šmits un Pāvels Semjonovs. Otrajā trešdaļā katra no komandām guva pa trim vārtiem – 8:4. Pēdējā periodā FBK "Valmiera" spēja palielināt savu pārsvaru un varēja svinēt uzvaru ar 12:5.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma Ričards Eglītis. Viņam un Gvido Laugam šajā mačā pa 3 (2+1) punktiem. Rezultatīvāks par viņiem bija tikai Kevins Šmits, kura kontā 5(2+3) punkti, pa 2 (1+1) punktiem sakrāja Ralfs Matīss Balodis un Pāvels Semjonovs. Par labāko starp irlavniekiem atzina Tomu Zālmani, kurš ar rezultativitāti gan neizcēlās. Rezultatīvākais viņa komandā ar 4 (1+3) punktiem bija Kristaps Kazlovskis, bet Emīlam Krūmiņam 3 (2+1) punkti. Pēc šī panākuma FBK "Valmiera" ar 16 punktiem kļuva par turnīra līderi, bet "Irlavai" joprojām četri punkti un 9. vieta.

"Irlava" – FBK "Valmiera" 5:12 (1:5, 3:3, 1:4)

33:36 (12:13; 11:13; 10:10)

"Irlava" – Kristaps Kazlovskis 4 (1+3), Emīls Krūmiņš 3 (2+1), Kristers Tiltiņš 1 (1+0), Mareks Stančiks 1 (1+0), Ričards Riekstiņš 1 (0+1).

FBK "Valmiera" – Kevins Šmits 5 (2+3), Ričards Eglītis 3 (2+1), Gvido Lauga 3 (2+1), Ralfs Matīss Balodis 2 (1+1), Pāvels Semjonovs 2 (1+1), Mārtiņš Broks 2 (0+2), Ričards Riba 1 (1+0), Aleksejs Jakovļevs 1 (1+0), Georgs Māziņš 1 (1+0), Arvis Kārkliņš 1 (1+0), Oskars Kuzins 1 (0+1).