"Lielvārde/Fat Pipe" pirmo uzvaru izcīna Rīgā

14.09.2022

Pie šīs sezonas pirmā panākuma ELVI florbolā līgā vīriešiem tikusi komanda "Lielvārde/Fat Pipe", kas šovakar "Rimi" Olimpiskajā centrā ar 7:3 pieveica Rīgas klubu "RTU/Rockets" Rezultatīvākie uzvarētāju rindās ar trim punktiem katram bija Niks Blumfelds un Oskars Tūtāns.

"Lielvārde/Fat Pipe" jauno sezonu sāka ar zaudējumu viesos mačā pret FBK "Valmiera" (4:6), bet "RTU/Rockets" Ādažos izglāba vienu punktu spēlē pret FBK SĀC, jo galarezultātā piedzīvoja zaudējumu pagarinājumā – 7:8. Abu šo komandu savstarpējās spēles pirmais periods tika aizvadīts bez vārtu guvuma (0:0), bet ar viesu nelielu pārsvaru. Pirmais vārtu guvums tika fiksēts tikai 27. minūtē, kad Lielvārdes komandas uzbrukuma līderis Niks Blumfelds izmantoja savas komandas skaitlisko pārākumu (1:0). Līdz otrajam pārtraukumam viņa komandas biedri Juris Sandis Jēgers un Mariss Giņko panāca jau 3:0. Toties pēdējās trešdaļas pirmajās sekundēs savu vairākumu izmantoja laukuma saimnieki, atjaunojot nelielu intrigu – 1:3, gols Artūra Jansona kontā. 43. un 45. minūtē pa precīzam raidījumam izdarīja lielvārdieši Oskars Tūtāns un Patriks Cinītis, praktiski sniedzot atbildi uz jautājumu par šī mača uzvarētāju – 5:1. 54. minūtē otros vārtus Rīgas komandas labā guva Artūrs Jansons, kurš sekmīgi realizēja soda metienu – 2:5. 56. minūtē Lielvārdes komandas florbolists Armands Skulte atjaunoja četru vārtu pārsvaru – 6:2. 57. minūtē ar vārtu guvumu izcēlās mājinieks Kristaps Lapsiņš, panākot 3:6. Punktu šai cīņai gan pielika lielvārdietis Niks Blumfelds, kurš tieši  minūti pirms pamatlaika beigām raidīja bumbiņu tobrīd tukšajos rīdzinieku vārtus. Samērā drošu uzvaru ar 7:3 varēja svinēt "Lielvārde/Fat Pipe".

Par labāko starp uzvarētājiem atzina Oskaru Tūtānu, kura kontā 3 (1+2) punkti. Viņa komandas biedram Nikam Blumfeldam 3 (2+1) punkti, bet 2 (1+1) punktus sakrāja Juris Sandis Jēgers. Labākā spēlētāja balvu Rīgas komandā saņēma divu vārtu autors Artūrs Jansons. "Lielvārde/Fat Pipe" ar trim pirmajiem izcīnītajiem punktiem pakāpās uz turnīra tabulas 5. vietu, bet "RTU/Rockets", kam joprojām tikai viens punkts, atkāpās uz astoto pozīciju.

"RTU/Rockets" – "Lielvārde/Fat Pipe" 3:7 (0:0, 0:3, 3:4)

27:38 (8:10; 10:15; 9:13)

"RTU/Rockets" – Artūrs Jansons 2 (2+0), Kristaps Lapsiņš 1 (1+0), Toms Jānis Savickis 1 (0+1), Renārs Preijers 1 (0+1).

"Lielvārde/Fat Pipe" – Niks Blumfelds 3 (2+1), Oskars Tūtāns 3 (1+2), Juris Sandis Jēgers 2 (1+1), Armands Savins 2 (0+2), Patriks Cinītis 1 (1+0), Armands Skulte 1 (1+0), Mariss Giņko 1 (1+0).