LU SELL Studentu spēles sāk ar uzvaru pār RTU

20.05.2022

SELL Studentu spēļu florbola turnīru ar uzvaru sākusi Latvijas Universitātes izlase, kas spraigā cīņā ar 3:2 pārspēja Rīgas Tehniskās universitātes komandu. Visus trīs vārtus LU labā guva Klāvs Jansons.

SELL Studentu spēļu florbola turnīra otrajā spēlē nūjas krustoja Latvijas Universitātes un Rīgas Tehniskās universitātes komandas. Pirmajā puslaikā līdz 15. minūtei pēc diviem Klāva Jansona precīziem metieniem vadībā ar 2:0 izvirzījās LU. Tikai 12 sekundes pirms pārtraukuma pie vārtu guvuma tika RTU Armanda Budreikas personā. Otrā perioda sākumā pēc Olafa Zvīņa metiena rezultāts atkal kļuva neizšķirts – 2:2. Spēle turpinājās spraigā cīņā, līdz 35 minūtē RTU florbolisti rupji kļūdījās netālu no saviem vārtiem. LU pārtvēra bumbiņu un Valtera Lapiņa piespēli uzvaras vārtu guvumā pārvērta Klāvs Jansons. RTU vēl izmisīgi centās atspēlēties, mainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, tomēr viņu pretinieku aizsardzība izturēja un LU varēja svinēt uzvaru ar 3:2, turnīra tabulā ieņemot 2. vietu. Pateicoties labākai vārtu attiecībai, par turnīra līderi šobrīd kļuvusi Žilinas universitātes izlase.