"Rubene" uzvar "Ķekavu", Gaugere atgūst rezultatīvākās godu

09.01.2022

rubene_gaugere_17.jpg

Šodien Ķekavā notika ELVI florbola līgas sievietēm spēle, kurā turnīra tabulas līdere FK "Ķekava" uzņēma vicelīderi "Rubeni" (Kocēni). Pārliecinošu uzvaru ar 10:2 svinēja kocēnietes, kuru rindās ar 8 (3+5) punktiem izcēlās Laura Gaugere, kas tādejādi atguva Virslīgas rezultatīvākās spēlētājas godu.

 

Ķekavā nūjas krustoja divas komandas, kuras šosezon laukumā vēl nebija tikušās – turnīra tabulas līdere FK "Ķekava" un vicelīdere "Rubene" (Kocēni). Kocēnietes, kuras ir arī pašreizējās čempioņu titula īpašnieces, jau pirmā perioda laikā guva piecus bezatbildes vārtus (5:0), piesakot savas pretenzijas uz uzvaru. Pa diviem goliem iemeta Ieva Ločmele un Laura Gaugere, bet vēl vienu – Danute Tinkuse. Spēles vidū rezultāts bija kļuvis jau 7:0. Tikai tad ar vārtu guvumu izcēlās ķekaviešu jaunpienācēja Paula Metāla – 1:7. 33. minūtē kocēnietes pamanījās bumbiņu ievirzīt savos vārtos – 2:7. Pēc otrās trešdaļas Kocēnu "Rubene" atradās vadībā ar 8:2, bet visā spēlē triumfēja ar 10:2, izcīnot astoto uzvaru astoņās spēlēs.

 

Labākās spēlētājas balvu uzvarētāju rindās saņēma Lība Daija Mikova, kura šajā mačā punktus neguva. Pārliecinoši rezultatīvākā ar 8 (3+5) punktiem bija Laura Gaugere, kura pēdējās divās spēlēs kopumā guva 17 punktus. Pēc tāda izrāviena Gaugere atguva visas līgas rezultatīvākās spēlētājas godu, kas jau kādu laiku piederēja Madlēnai Rozītei no otras Kocēnu komandas - "Rubene-1". Šajā sezonā Laura Gaugerei jau 39 (17+22) punkti, kas sakrāti astoņās spēlēs. Danutei Tinkusei šodien trīs vārti, bet Simonai Grāpēnai trīs rezultatīvas piespēles. Ieva Ločmele izcēlās ar trim vārtu guvumiem. Par labāko starp ķekavietēm atzina Lienu Leiti, kura ar rezultativitāti neizcēlās. Lai arī FK "Ķekava" zaudēja, tā ar 26 punktiem joprojām atrodas turnīra tabulas pirmajā vietā. Uz papēžiem ķekavietēm min "Rubene", kas tagad atpaliek vairs tikai par diviem punktiem.

SPORTS VIENO!