"Lielvārde/Fat PiPe" bez problēmām apspēlē "Valmieru"

26.11.2021

Vienīgajā šovakar notikušajā ELVI florbola līgas vīriešiem spēlē pie panākumā tika "Lielvārde/Fat Pipe", kas savā laukumā ar 9:5 pieveica "Valmieru". Uzvarētāju labā pa četriem rezultativitātes punktiem savāca Niks Blumfelds un Markuss Nazarovs.

"Lielvārde/Fat Pipe" savā iepriekšējā mačā ar 11:3 sakāva Liepājas "Kuršus", bet "Valmiera" varēja palepoties ar divām pēc kārtas gūtām uzvarām – 14:4 pār Rīgas "RTU/Rockets" un 6:5 pār "Irlavu". Abu komandu savstarpējās spēles rezultāts tika atklāts jau 16. sekundē, kad precīzi meta lielvārdietis Juris Sandis Jēgers – 1:0. Pēc pāris minūtēm tas pats Jēgers panāca jau 2:0. Valmierieši ļoti drīz attapās – jau 14. minūtē rezultāts atkal bija neizšķirts (2:2), jo pa bumbiņai laukuma saimnieku vārtos bija iemetuši Mārtiņš Broks un Krišs Lužinskis. Pēc pirmā perioda divu vārtu pārsvars gan atkal bija Lielvārdes florbolistiem – 5:3. Otrās trešdaļas laikā laukuma saimnieki savu handikapu nedaudz palielināja (7:4), bet galarezultātā svinēja samērā pārliecinošu uzvaru ar 9:5.