Pusfināla sērijas pirmajā spēlē "Ķekavas Bulldogs" uzvar "Ķekavu"

22.05.2021

ELVI florbola līgas sievietēm pusfināla sēriju ar panākumu sākusi "Ķekavas Bulldogs", kas šovakar ar 6:3 uzvarēja "Ķekavu". Uzvarētāju rindās ar trim vārtu guvumiem izcēlās Elīna Dīce.

Ķekavā notikušās spēles starp "Ķekavas Bulldogs" un  FK "Ķekava" rezultātu 13. minūtē atklāja Līga Vancāne, bet vēl pirmajā periodā viņas komandas biedrenes Anna Mūrniece un Elīna Dīce panāca 3:0. Tikai pirms paša pārtraukuma ar vārtu guvumu izcēlās "Ķekavas" kapteine Paula Metāla – 1:3. "Ķekavas Bulldogs" divu vārtu pārvaru saglabāja arī otrās trešdaļas laikā, bet visā spēlē uzvarēja ar 6:3, sērijā līdz vienas komandas diviem panākumiem izvirzoties vadībā ar 1:0.

Uzvarētāju rindās ar trim vārtu guvumiem izcēlās un labākās spēlētājas balvu saņēma Elīna Dīce, bet pa 2 (1+1) punktiem sakrāja Līga Vancāne un Liene Krauja. "Ķekavas" labā 2 (1+1) punktus guva Ieva Bušmane, kura arī tika atzīta par labāko spēlētāju.