"Valmiera" viesos sakauj "Lielvārdi/Fat Pipe"

19.09.2020

Pirmo uzvaru ELVI florbola līgas vīriešiem jaunajā sezonā guvusi komanda FBK "Valmiera", kas šovakar pretinieku laukumā ar 8:2 sagrāva pašreizējo čempioni "Lielvārde/Fat Pipe", sagādājot tai pirmo zaudējumu. Rezultatīvākais starp uzvarētājiem ar 4 (1+3) punktiem bija Mārtiņš Broks.

"Lielvārde/Fat Pipe" jauno sezonu sāka jau pagājušās nedēļas nogalē, kad savā laukumā ar 9:2 sakāva Liepājas "Kuršus", savukārt "Valmiera" jaunajā čempionātā debitēja tikai šovakar, viesojoties pie čempionu kausa glabātājiem. Spēle sākās bez pretinieku izlūkošanas, uzbrukuma viļņi vēlās drīz vienu, drīz otru vārtu virzienā. 13 pilnas minūtes abu komandu vārtsargi darbojās nevainojami, līdz 14. minūtē rezultātu veiksmīgā pretuzbrukumā atklāja valmierietis Pāvels Semjonovs – 1:0. Līdz pirmajam pārtraukumam Matīss Salmiņš viesu pārsvaru jau dubultoja – 2:0. Otrās trešdaļas sākumā lieliska iespēja gūt vārtus bija lielvārdiešiem, taču Mariss Giņko nerealizēja soda metienu. Arī otrajā periodā vārtus guva tikai Valmieras florbolisti, panākot jau 5:0. Pēdējā trešdaļa sākās ar diviem viesu noraidījumiem otro no tiem laukuma saimnieki Sanda Mihailovska personā arī realizēja – 1:5. Drīz vien vārtus guva arī Juris Sandis Jēgers, panākot jau 2:5. Tas gan arī bija vienīgais mājinieku veiksmes brīdis šajā mačā. Atlikušajā laikā FBK "Valmiera" guva vēl trīs vārtus un varēja svinēt ļoti pārliecinošu uzvaru ar 8:2.

Labākā spēlētāja gods uzvarētāju komandā tika vārtsargam Agrim Rogainim, kurš atvairīja 26 no 28 pretinieku metieniem. Rezultatīvākais starp valmieriešiem ar 4 (1+3) punktiem bija Mārtiņš Broks, divi goli debitantam Patrikam Briežem, bet 2 (1+1) punkti Laurim Alvim Stipram. Arī Lielvārdes komandā par labāko tika atzīts vārtsargs – balvu saņēma Lauris Kārkliņš, kurš sev atvēlētajā laikā atvairīja 5 no 7 pretinieku metieniem. Rezultatīvākais starp lielvārdiešiem ar 2 (1+1) punktiem bija Juris Sandis Jēgers.

"Lielvārde/Fat Pipe" – FBK "Valmiera" 2:8 (0:2, 0:3, 2:3)

28:25 (10:10; 8:8, 10:7)

"Lielvārde/Fat Pipe" – Juris Sandis Jēgers 2 (1+1), Sandis Mihailovskis 1 (1+0), Armands Savins 1 (0+1).

FBK "Valmiera" – Mārtiņš Broks 4 (1+3), Patriks Brieže 2 (2+0), Lauris Alvis Stiprais 2 (1+1), Ričards Eglītis 1 (1+0), Pāvels Semjonovs 1 (1+0), Daniels Urbanovičs 1 (1+0), Matīss Salmiņš 1 (1+0), Ralfs Matīss Balodis 1 (0+1), Raitis Ozols 1 (0+1), Māris Riekstiņš 1 (0+1).