Kvalifikācijas turnīrs sākts ar Francijas izlases sagraušanu

29.01.2020

Šovakar Liepājas Olimpiskajā centrā, kur notiek pasaules čempionāta florbolā vīriešiem kvalifikācijas turnīrs, pirmo spēli aizvadīja Latvijas valstsvienība, kas ar 17:0 sakāva Francijas izlasi. Pa pieciem rezultativitātes punktiem mūsu izlases labā guva Klāvs Jansons un Toms Akmeņlauks.

Latvijas izlases florbolistiem, lai atklātu rezultātu spēlē pret Francijas valstsvienību, vajadzēja tikai nepilnas divas minūtes – pirmos vārtus guva Edžus Ceriņš (1:0). Drīz pēc tam ar diviem goliem izcēlās Klāvs Jansons (3:0), bet pēc pirmā perioda rezultāts bija jau 7:0, jo pa bumbiņai pretinieu vārtos ieraidīja arī Tosms Akmeņlauks, Rolands Kovaļevskis, Artis Raitums un Jānis Ragovskis. Pēc otrās trešdaļas rezultāts bija 15:0, bet visā spēlē latvieši triumfēja ar 17:0.

Par labāko spēlētāju mūsu komandā tika atzīts Toms Akmeņlauks, kurš izcēlās ar 5 (2+3) rezultativitātes punktiem. 5 (4+1) punkti Klāva Jansona kontā, Jānis Rajeckis sakrāja 3 (1+2) punktus, pa diviem goliem iemeta Edžus Ceriņš, Rolands Kovaļevskis un Mihails Kostusevs, bet Jānim Ragovskim un Andrim Rajeckim pa 2 (1+1) punktiem. Rīt pulksten 19.00 latvieši krustos nūjas ar Austrijas florbolistiem.