"Bauska" savā laukumā pieveic "Ogres Vilkus"

09.09.2018

FK "Ogres Vilki" ELVI florbola līgas vīriešiem pirmajā spēlē viesojās Bauskā, kur pagājušajā sezonā svinēja savu vienīgo uzvaru. "Bauskas" florbolisti otru reizi uz tā paša grābekļa negribēja kāpt, tāpēc uzvarēja ogrēniešus ar 11:7, rezultatīvākais viņu rindās ar 4 (3+1) punktiem bija debitants Kristers Tiltiņš.

FK "Ogres Vilki" šovakar viesojās Bauskā, kur pagājušajā sezonā ogrēnieši guva savu vienīgo uzvaru. Atkārtot šo pasākumu Ogres komandai neizdevās, jo jau pirmo astoņu minūšu laikā "Bauska" savu viesu vārtos raidīja piecus bezatbildes vārtus. Pēc pirmās trešdaļas Bauskas komanda atradās vadībā ar 7:4, bet otrajā periodā laukuma saimnieki guva vēl divus bezatbildes vārtus – 9:4. Spēles pēdējo periodu labāk aizvadīja ogrēnieši, tomēr samērā pārliecinošu uzvaru ar 11:7 svinēja Bauskas komanda.

Balvu kā labākais spēlētājs Bauskas komandā saņēma Kristers Tiltiņš, kurš izcēlās ar 4 (3:1) punktiem. Pa 3 (2+1) punktiem viņa komandā Mārim Akmetiņam un Gintam Velmunskim. Divus vārtus Bauskas komandas labā guva Aivis Barkovskis. Par labāko starp ogrēniešiem tika atzīts Markuss Januševskis, kurš ar 4 (3+1) punktiem bija rezultatīvākais. Pa 3 (2+1) punktiem guva Toms Rislings un Elvijs Jankovskis.

"Bauska" – FK "Ogres Vilki" 11:7 (7:4, 2:0, 2:3)

35:30 (17:12, 11:7, 7:11)

"Bauska" – Kristers Tiltiņš 4 (3+1), Māris Akmentiņš 3 (2+1), Gints Velmunskis 3 (2+1), Aivis Barkovskis 2 (2+0), Lotārs Melderis 2 (1+1), Valdis Vāvers 2 (0+2), Pēteris Zeltiņš 2 (0+2), Nikita Maksurovs 1 (1+0), Dinārs Vaitaitis 1 (0+1).

FK "Ogres Vilki" – Markuss Januševskis 4 (3+1), Toms Rislings 3 (2+1), Elvijs Jankovskis 3 (2+1), Stefans Roberts Dimza 1 (0+1), Roberts Paupe 1 (0+1).