"Vilku" duelī talsinieki sakauj ogrēniešus

01.10.2017

Šovakar viena ELVI florbola līgas vīriešiem spēle notika Ogrē, kur nūjas krustoja divas komandas, kam logo izgreznots ar vilka attēlu - "Ogres Vilki" un "Talsu NSS/Krauzers". Uzvarot katrā no trim periodiem, pārliecinošu panākumu ar 9:2 guva Talsu vienība, kurā rezultatīvākais ar 4 (2+2) punktiem bija Jānis Ragovskis.

ELVI florbola līgas vīriešiem debitante "Ogres Vilki" šovakar savā laukumā uzņēma otru turnīra komandu ar vilka attēlu emblēmā - "Talsu NSS/Krauzeru". Rezultātu 9. minūtē atklāja talsinieks Jānis Ragovskis (1:0), bet 14. minūtē ogrēnietis Elvijs Jankovskis atjaunoja neizšķirtu - 1:1. Tikai pirmā perioda izskaņā viesiem vēlreiz izdevās izvirzīties vadībā - 3:1. Otrajā trešdaļā Talsu florbolisti savu pārsvaru dubultoja (5:1), bet pēdējo 20 minūšu iemeta vēl četrus golus, paši ielaižot tikai vienu, un varēja svinēt pārliecinošu uzvaru ar 9:2.

Par labāko starp Talsu komandas spēlētājiem atzina Madaru Plepi, kura kontā divi goli. 2 (1+1) punkti Arta Raituma kontā, bet rezultatīvākais ar 4 (2+2) punktiem bija Jānis Ragovskis. Labākā spēlētāja balvu Ogres komandā saņēma Toms Rislings, kurš ar rezultativitāti šajā mačā gan neizcēlās. "Talsu NSS/Krauzeram" pēc šī panākuma turnīra tabulā ir septiņi punkti un 5. vieta, bet ogrēnieši joprojām bez punktiem un likumsakarīgā pēdējā vietā.

FK "Ogres Vilki" - "Talsu NSS/Krauzers" 2:9 (1:3, 0:2, 1:4)

20:27 (6:5, 7:14, 7:8)

FK "Ogres Vilki" - Elvijs Jankovskis 1 (1+0), Markuss Januševskis 1 (1+0), Edgars Birkenfelds 1 (0+1).

"Talsu NSS/Krauzers" - Jānis Ragovskis 4 (2+2), Madars Plepis 2 (2+0), Artis Raitums 2 (1+1), Armands Budreika 1 (1+0), Toms Bitmanis 1 (1+0), Viesturs Mārtiņš Rubenis (1+0), Renārs Stančiks 1 (0+1), Matīss Fogelis 1 (0+1), Krišs Treimanis 1 (0+1), Maeks Stančiks 1 (0+1).