Lielvārdieši grauj Stopiņu novadu un atkal spēlēs finālā

09.07.2017

Otro reizi pēc kārtas Latvijas Jaunatnes olimpiādes florbola turnīra finālā spēlēs Lielvārdes novada izlase, kas pusfinālā ar 10:2 sakāva Stopiņu novada komandu. Četrus vārtus uzvarētāju labā guva Markuss Nazarovs.

Pusfināla spēlē, kurā nūjās krustoja Lielvārdes un Stopiņu jaunie florbolisti, atbilde uz jautājumu par uzvarētāju tika saņemta jau pirmā perioda laikā, jo lielvārdieši 15 minūšu laikā savu pretinieku vārtos sabēra veselas sešas bumbiņas - 6:0. Otrajā trešdaļā cīņa izlīdzinājās - abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem (7:1). Spēles pēdējā nogrieznī uz vienu stopiņiešu vārtu guvumu Lielvārde novada izlase atbildēja ar trim goliem un arī otrajā olimpiādes turnīra mačā svinēja uzbaru ar identisku rezultātu - 10:2. Par labāko spēlētāju Lielvārdes komandas rindās tik atzīts Juris Sandis Jēgers, kura kontā 4 (3+1) punkti, Markuss Nazarovs iemeta četrus golus, bet Dāvis Bogdanovs izcēlās ar diviem rezultatīviem metieniem. Labākā spēlētāja balvu stopiņiešu izlasē saņēma vienu vārtu autors Edgars Ošis.