"Rubene" atņem punktu čempioniem

22.10.2016

Pirmajā no piecām šodien paredzētajām ELVI florbola līgas vīriešiem spēlēm čempione "Lielvārde/FatPipe" viesojās Kocēnos pie "Rubenes". Pēdējā periodā kocēnieši spēja atspēlēt triju vārtu deficītu un iegūt punktu (6:6), tomēr pēcspēles metienos, pateicoties Ginta Klēģera golam, uzvaru ar 7:6 svinēja lielvārdieši.

"Lielvārde/FatPipe" pirms šīsdienas mača Kocēnos ar "Rubeni" ELVI līgā bija aizvadījusi tikai trīs spēles, jo oktobra sākumā piedalījās EuroFloorball kausa izcīņas turnīrā Vācijā. Turnīra tabulā gan abas komandas bija blakus, bet, uzvarot jau pamatlaikā, varēja pakāpties uz otro pozīciju. Mača rezultātu 3.minūtē atklāja kocēnieši Ārnija Kuratņika personā, kurš realizēja savas komandas skaitlisko pārsvaru - 1:0. Līdz pirmajam pārtraukumam vadībā ar 2:1 jau bija izvirzījušies lielvārdieši, kuru rindās ar precīziem metieniem izcēlās Ervīns Torsters un Niks Blumfelds. Otrās trešdaļas laikā viesi panāca jau it kā ļoti komfortablu pārsvaru - 6:3, bet, kā izrādījās mača pēdējā periodā, "Rubene" vēl nebūt nebija padevusies - jau 52.minūtē rezultāts kļuva neizšķirts - 6:6. Ne līdz pamatlaika beigām atlikušajās minūtēs, ne arī pagarinājumā vārti vairs netika gūti, tāpēc uzvarētāju noteikšana bija jāuztic pēcspēles metienu sērijai. Tajā ļoti labi darbojās abu komandu vārtsargi - lielvārdietis Jānis Bramanis tā arī palika nepārspēts, bet kocēnietis Āris Aldiņš kapitulēja tikai vienu reizi, kad bumbiņu viņa cietoksnī raidīja Gints Klēģers, nodrošinot "Lielvārdei/FatPipe" uzvaru ar 7:6 un divus punktus turnīra tabulā.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma izšķirošā bullīša realizētājs Gints Klēģers, kurš no spēles rezultativitātes punktus gan neguva. Viņa komandas biedriem Atim Blindam un Kristeram Puķīti pa 2 (1+1) punktiem. Par labāko starp kocēniešiem atzina spēlējošo treneri Ivaru Jēkabsonu, kura kontā 2 (1+1) punkti. Tieši tikpat daudz punktu arī Gatim Akūlovam, divus golus iemeta Ārnijs Kuratņiks, bet Atis Stepāns izcēlās ar trim rezultatīvām piespēlēm.

"Rubene" - "Lielvārde/FatPipe" 6:7 PS (1:2, 2:4, 3:0, 0:0, 0:1)

33:27 (8:7, 9:10, 15:5, 1:5)

"Rubene" – Atis Stepāns 3 (0+3), Ārnijs Kuratņiks 2 (2+0), Ivars Jēkabsons 2 (1+1), Gatis Akūlovs 2 (1+1), Andris Jēkabsons 1 (1+0), Renārs Jēkabsons 1 (1+0).

"Lielvārde/FatPipe" – Atis Blinds 2 (1+1), Kristers Puķītis 2 (1+1), Toms Mežotnis 2 (0+2), Niks Blumfelds 1 (1+0), Toms Akmeņlauks 1 (1+0), Mariss Giņko 1 (1+0), Ervīns Torsters 1 (1+0), Sandris Virsnītis 1 (0+1).