Latvijas izlase otrajā pārbaudes spēlē sakauj "Valmieru"

15.10.2016

Latvijas vīriešu florbola izlase, kas šīs nedēļas nogalē Kocēnos aizvada treniņnometni, gatavojoties pasaules čempionātam, šovakar pārbaudes spēlē mērojās spēkiem ar FBK "Valmiera". Pārliecinošu uzvaru ar 9:3 izcīnīja valstsvienība, kuras sastāvā ar "hat-trick" izcēlās Artūrs Jurševskis.

Vakar Latvijas izlases kandidātu komanda pārbaudes spēlē tikās ar Kocēnu "Rubeni", ko pārspēja ar 10:6. Šodien pretī stājās FBK "Valmiera", no kuras valstsvienības paplašinātajā sastāvā iekļauts viens spēlētājs - Ivo Balodis. Tiesa, viņš šovakar laukumā nedevās ne vienas, ne arī otras komandas sastāvā. No trim izlases paplašinātajā sastāvā iekļautajiem vārtsargiem galvenais treneris Normunds Grunckis šīsdienas mačam pieteica tos pašus, kurus vakar - Andi Blindu un Normundu Krūmiņu, kuri atkal spēles laiku dalīja uz pusēm, tikai šoreiz pirmais vārtos stājās Krūmiņš.

Pārbaudes spēli vareni sāka Latvijas izlases kandidāti, kuri pirmo 15 minūšu laikā izvirzījās vadībā ar 6:0. Trīs no šiem sešiem goliem iekrita Artūra Jurševska kontā. Tikai četras sekundes pirms pirmā pārtraukuma ar vārtu guvumu atbildēja FBK "Valmiera", kuras rindās precīzs metiens padevās Aldim Haraldam Ābramam - 1:6. Otrajā periodā tika fiksēti tikai divi goli - abus Valmieras komandas labā iemeta Mārtiņš Broks (3:6). Toties pēdējā periodā ar precīziem metieniem izcēlās tikai izlase, kas valmieriešu vārtsargu sarūgtināja vēl trīs reizes un svinēja pārliecinošu uzvaru ar 9:3.

Uzvarētāju labā trīs vārtus guva Artūrs Jurševskis, bet ar trim rezultatīvām piespēlēm izcēlās Morics Krūmiņš. Pa 2 (1+1) punktiem savāca Mikus Valpēters, Toms Bitmanis un Pēteris Trekše. Rezultatīvākais starp valmieriešiem ar diviem goliem bija Mārtiņš Broks.

Latvijas izlase - FBK "Valmiera" 9:3 (6:1, 0:2, 3:0)

47:19 (17:5, 16:6, 14:8)

Latvijas izlase: Artūrs Jurševskis 3 (3+0), Morics Krūmiņš 3 (0+3), Mikus Valpēters 2 (1+1), Toms Bitmanis 2 (1+1), Pēteris Trekše 2 (1+1), Gints Klēģers 1 (1+0), Juris Gribusts 1 (1+0), Toms Akmeņlauks 1 (1+0), Rolands Kovaļevskis 1 (0+1), Aivis Kusiņš 1 (0+1), Gvido Lauga 1 (0+1).

FBK "Valmiera": Mārtiņš Broks 2 (2+0), Aldis Haralds Ābrams 1 (1+0), Edvards Voldemārs Kažmers 1 (0+1), Kārlis Pops 1 (0+1), Guntis Jansons 1 (0+1).