Atklāšanas spēlē pie Brīvības pieminekļa uzvar "Lielvārde/FatPipe"

17.09.2016

17. septembrī Rīgas pašā centrā, pie Brīvības pieminekļa notikušā 12 stundas ilgā Florbola maratona kulminācija bija ELVI florbola līgas vīriešiem jaunās sezonas atklāšanas spēle starp komandām "Triobet/Ulbroka" un "Lielvārde/FatPipe". Aizraujošā cīņā uzvaru ar 8:7 svinēja pašreizējie čempioni lielvārdieši, kuru labā izšķirošos vārtus guva Gints Klēģers.

Pirmos vārtus čempionāta atklāšanas mačā iemeta "Lielvārde/FatPipe" jeb Ervīns Torsters, kurš ar rezultatīvu raidījumu izcēlās jau 6.minūtē - 1:0. Pēc tieši trim minūtēm ar golu atbildēja "Triobet/Ulbroka" Kārļa Bulāna personā - 1:1. Līdz pirmajam pārtraukumam atlikušo laiku daudz veiksmīgāk izmantoja lielvārdieši, kuri spēja izvirzīties vadībā ar 4:1. Otrajā trešdaļā iniciatīvu sāka pārņemt ulbrokieši, taču rezultāta starpībā tas neatspoguļojās - abas komandas guva pa diviem goliem, "Lielvārde/FatPipe" joprojām bija triju vārtu pārsvars - 6:3.

43.minūtē Lielvārdes komanda guva savus jau septītos vārtus, panākot rezultātu 7:3. Šķita jau, ka čempioni praktiski nodrošinājuši sev vieglus pirmos trīs punktus turnīra tabulā, tiesa, nedomāja "Triobet/Ulbrokas" florbolisti, kuriem vajadzēja tikai astoņas minūtes, lai izlīdzinātu rezultātu - 7:7. Pamatlaika pēdējās septiņas minūtes abas komandas darbojās ārkārtīgi uzmanīgi, jo katrs metiens varēja izšķirt spēles rezultātu. Tā arī notika - veiksme šoreiz bija "Lielvārdes/FatPipe" pusē, jo 50 sekundes pirms finālsvilpes Toma Akmeņlauka piespēle atrada Gintu Klēģeru, kurš meta ļoti precīzi - čempioni varēja svinēt uzvaru ar 8:7.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma Gints Klēģers, kuram šajā mačā divi goli. Diviem rezultatīvi metieni arī viņa komandas biedram Kasparam Mudelim, pa divām piespēlēm Toma Akmeņlauka un Ata Blinda kontā, bet rezultatīvākais ar 3 (2+1) punktiem bija Mikus Valpēters. Par labāko starp ulbrokiešiem atzina Juri Gribustu, kurš ar 3 (1+2) punktiem bija arī rezultatīvākais. Divus golus iemeta Artūrs Jurševskis, Kārlim Bulānam un Kristeram Eglītim pa 2 (1+1) punktiem, bet Riharda Mallona kontā divas piespēles.

"Triobet/Ulbroka" – "Lielvārde/FatPipe" 7:8 (1:4, 2:2, 4:2)

33:33 (6:9, 9:14, 18:10)

"Triobet/Ulbroka": Juris Gribusts 3 (1+2), Artūrs Jurševskis 2 (2+0), Kārlis Bulāns 2 (1+1), Kristers Eglītis 2 (1+1), Rihards Mallons 2 (0+2), Krišjānis Zeps 1 (1+0), Edgars Zeidlers 1 (1+0), Kārlis Petrovskis 1 (0+1);

"Lielvārde/FatPipe": Mikus Valpēters 3 (2+1), Kaspars Mudelis 2 (2+0), Gints Klēģers 2 (2+0), Atis Blinds 2 (0+2), Niks Blumfelds 1 (1+0), Ervīns Torsters 1 (1+0), Jānis Bramanis 1 (0+1), Aivis Kusiņš 1 (0+1).