Čempioņu un vicečempioņu duelī uzvar "Rubene"

17.09.2016

ELVI florbola līgas sievietēm turnīrs tika atklāts ar maču Kocēnos, kurā pašreizējā čempione "Rubene" uzņēma savas nesenās fināla pretinieces - FK "NND" (Rīga) florbolistes. Uzvaru ar 7:4 svinēja čempiones, kuru rindās ar 3 (1+2) punktiem izcēlās Liene Adamane.

Tieši Kocēnu komanda bija tā, kas guva pirmos vārtus jaunajā čempionātā - 8.minūtē Lienes Adamanes piespēli precīzi izmantoja Juta Muravska (1:0). Vadības grožus kocēnietes šajā spēlē no rokām vairs neizlaida - pēc pirmā perioda 2:1, pēc otrā 5:2. Pēdējā trešdaļā FK "NND" aizsardze Gunita Kārkliņa divas reizes izcēlās uzbrukumā, mājinieču pārsvaru samazinot līdz minimumam (4:5), tomēr pamatlaika pēdējās minūtēs veiksme atkal atgriezās "Rubenes" pusē, kas svinēja uzvaru ar 7:4.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīta Evita Rudzīte, kura izcēlās ar diviem vārtu guvumiem. Divi goli arī Laurai Gaugerei, 2 (1+1) punktus savāca Juta Muravska, bet rezultatīvākā ar 3 (1+1) punktiem bija Liene Adamane. Labākās spēlētājas balvu Rīgas komandā saņēma Gunita Kārkliņa, kura ar diviem goliem bija arī rezultatīvākā.

"Rubene" - FK "NND" - 7:4 (2:1, 3:1, 2:2)

34:21 (14:8, 9:5, 11:8)

"Rubene" - Liene Adamane 3 (1+2), Laura Gaugere 2 (2+0), Evita Rudzīte 2 (2+0), Juta Muravska 2 (1+1), Rebeka Laure 1 (1+0), Edīte Bankava 1 (0+1), Baiba Juruša 1 (0+1), Madara Adamane 1 (0+1), Zane Darša 1 (0+1).

FK "NND" – Gunita Kārkliņa 2 (2+0), Karīna Saidova 1 (1+0), Annija Aņikejeva 1 (1+0), Zane Justamente 1 (0+1), Ieva Priede 1 (0+1), Santa Muceniece 1 (0+1), Māra Stapkēviča 1 (0+1).