Juniori atzīst slovāku pārākumu

22.04.2016

Šovakar Kocēnu sporta namā pirmo no trim šīs nedēļas nogalē paredzētajām pārbaudes spēlēm aizvadīja Latvijas un Slovākijas U19 vīriešu izlases. Latvijas junioriem cīņas gaitā ne reizes neizdevās izvirzīties vadībā, pārbaudes spēļu sērija sākta ar zaudējumu 4:5.

Aināra Juškēviča vadītā Latvijas U19 vīriešu izlase pirmā perioda laikā ielaida divus vārtus, bet pašu uzbrukums rezultātu nedeva - 0:2. Toties otro periodu ļoti veiksmīgi sāka mūsējie - 24.minūtē ar precīzu metienu izcēlās Pēteris Trekše (1:0), bet jau nākamajā minūtē Ivo Popovs panāca izlīdzinājumu - 2:2. Trešdaļas beigās vadību atguva slovāki - 3:2. 45.minūtē latviešiem vēlreiz izdevās atjaunot neizšķirtu rezultātu, kad uzbrukumā veiksmīgs bija Lauris Alvis Stiprais - 3:3. Pāris nākamo minūšu laikā divus golus iemeta viesi, atgūstot divu vārtu pārsvaru (5:3). Pamatlaika pēdējā minūtē Kristiānam Miezītim izdevās samazināt pretinieku pārsvaru līdz minimumam (4:5), bet iespēt ko vairāk mūsējiem pietrūka laika - piedzīvots zaudējums ar 4:5.

Arī pēcspēles metienu sērijā pārāki izrādījās Slovākijas juniori, kuri šajā spēles elementā uzvarēja ar 3:1. Vienīgo bullīti Latvijas izlases labā realizēja Renārs Austrums, kuram šajā mačā arī viena rezultatīva piespēle un labākā spēlētāja balva. Rīt pulksten 14.00 turpat Kocēnos abas izlases nūjas krustos vēlreiz.