"Bauska" vēlreiz izglābj divus punktus no "Talsiem/Triobet"

28.01.2015

Šovakar Latvijas Florbola čempionāta vīriešu Virslīgā notika viena spēle, kurā FK "Bauska" uzņēma "Talsus/Triobet". Tieši tāpat, kā abu komandu pirmā apļa mačā, arī šoreiz uzvarētāju noskaidrošanai ar 60 minūtēm izrādījās par maz – pēcspēles metienos ar 8:7 pārāki bija baušķenieki.

Abu komandu pirmajā tikšanās reizē, kas oktobrī notika Talsos, "Bauskas" florbolisti tikai pamatlaika 58.minūtē panāca izlīdzinājumu (4:4), bet pagarinājumā svinēja uzvaru (5:4), iegūstot divus punktus. Šovakar spēli ar diviem rezultatīviem metieniem sāka "Talsi/Triobet" (2:0), bet jau pirmā perioda otrajā pusē laukuma saimnieki atbildēja ar to pašu – 2:2. Līdz mača vidum baušķenieki, kurus varēja uzskatīt par šī dueļa favorītiem, izvirzījās vadībā ar 4:2, taču jau drīz vien atgriezās intriga.

Sliktākais, kas ar Bauskas florbolistiem šajā spēlē varēja gadīties, bija Ginta Velmunska par bīstamu sitienu saņemtais noraidījums uz piecām minūtēm. Tā laikā talsenieki spēja panākt izlīdzinājumu, bet līdz pēdējā perioda vidum atkal ieguva divu vārtu handikapu – 6:4. Pamatlaika izskaņā viesi atradās vadībā ar 7:5, bet jau atkal talseniekiem liktenīga izrādījās tieši 58.minūte, kurā viņi ielaida pat divus vārtus - "Bauskas" rindās ar rezultatīviem metieniem izcēlās Ģirts Laugalis un Aivis Barkovskis – 7:7 un papildlaiks. Šoreiz spēles liktenis izšķīrās ne vairs pagarinājumā, bet pēcspēles metienos, ja precīzāk, tad sestajā mēģinājumā, kuru baušķenieks Rolands Kovaļevskis realizēja, kamēr talseniekam Deividam Barkovskim tas neizdevās – 8:7. FK "Bauska" ieguva divus punktus un turnīra tabulā ar 28 punktiem pakāpās uz 8.vietu.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās atzina izšķirošā bullīša autoru Rolandu Kovaļevski, kuram divi vārti spēles pamatlaikā. Rezultatīvāks par viņu ar 3 (2+1) punktiem bija Ģirts Laugalis. Talsu komandā par labāko nosauca Andri Blumbahu, kuram 5 (2+3) punkti, divus vārtus guva Daneks Balodis.

FK "Bauska" – "Talsi/Triobet" 8:7 PS (2:2, 2:2, 3:3, 0:0, 1:0)

29:35 (7:8, 9:10, 12:15, 1:2)

FK "Bauska" – Ģirts Laugalis 3 (2+1), Rolands Kovaļevskis 2 (2+0), Pēteris Zeltiņš 2 (0+2), Kristaps Namiķis 1 (1+0), Toms Niedre 1 (1+0), Aivis Barkovskis 1 (1+0), Valdis Vāvers 1 (0+1).

"Talsi/Triobet" – Andris Blumbahs 5 (2+3), Daneks Balodis 2 (2+0), Krišs Treimanis 2 (1+1), Deivids Barkovskis 1 (1+0), Haralds Roze 1 (1+0), Kristiāns Ķīlis 1 (0+1), Jānis Škutāns 1 (0+1).