Ulbrokieši pārliecinoši revanšējas "Bauskai"

18.01.2015

Latvijas Florbola čempionāta vīriešu Virslīgas turnīra nedēļas nogali noslēdza "Ulbrokas/FS Masters" un "Bauskas" spēle. Ulbrokieši pārliecinoši revanšejās saviem viesiem par pirmajā aplī piedzīvoto zaudējumu, sagraujot viņus ar 15:5.

"Ulbroka/FS Masters" florbolisti, savu līdzjutēju atbalstīti un atceroties regulārā turnīra pirmajā riņķī tieši mačā pret baušķeniekiem piedzīvoto smago zaudējumu (4:9), maču sāka vareni, jau pirmā periodā izvirzoties vadībā ar 5:0. Otrajā trešdaļā "Bauska" centās pārņemt iniciatīvu un šo spēles posmu pat uzvarēja ar 4:3, tomēr kopumā rezultāts bija viesiem joprojām ļoti nelabvēlīgs – 4:8. Pēdējā perioda baušķenieku aizsardzības līnija atkal pajuka, ļaujot "Ulbrokai/FS Masters" gūt vēl septiņus vārtus un svinēt uzvaru ar 15:5. Ulbrokas komanda pēc šī panākuma ar 35 punktiem nostiprinājās turnīra tabulas 6.vietā.

Par labāko spēlētāju ulbrokiešu rindās otro reizi pēc kārtas atzina Kasparu Šķēlu, kuram 6 (3+3) punkti. 6 (4+2) punkti Edžus Ceriņa kontā, ar 5 (3+2) punktiem izcēlās Pēteris Freimanis, 4 (2+2) punktus savāca Eduards Stūre, bet Reino Ješēvics un Oskars Kirkils tika pie 3 (1+2) punktiem. Labākā spēlētāja gods Ulbrokas komandā tika Pēterim Zeltiņam, kurš ar 3 (1+2) punktiem bija arī rezultatīvākais.

"Ulbroka/FS Masters" – FK "Bauska" 15:5 (5:0, 3:4, 7:1)

36:32 (14:13, 9:11, 13:8)

"Ulbroka/FS Masters" – Edžus Ceriņš 6 (4+2), Kaspars Šķēls 6 (3+3), Pēteris Freimanis 5 (3+2), Eduards Stūre 4 (2+2), Reino Ješēvics 3 (1+2), Oskars Kirkils 3 (1+2), Kristers Eglītis 1 (1+0), Ainārs Juškēvičs 1 (0+1).

FK "Bauska" – Pēteris Zeltiņš 3 (1+2), Dinārs Vaitaitis 2 (1+1), Rolands Kovaļevskis 2 (1+1), Kristaps Namiķis 1 (1+0), Ņikita Maksurovs 1 (1+0), Toms Niedre 1 (0+1).