"Lielvārde/Fat Pipe" revanšējas, sērijā 1:1

19.03.2023

ELVI florbola līgas vīriešiem pusfināla sērijā starp komandām "FS Masters/Ulbroka" un "Lielvārde/Fat Pipe" rezultāts kļuvis 1:1. Šovakar Ulbrokas sporta kompleksā svarīgu uzvaru ar 5:3 izcīnīja lielvārdieši, tādejādi atņemot pretiniekiem sava laukuma priekšrocības. Divus vārtus uzvarētāju labā guva Niks Blumfelds.

Pusfināla sērija starp komandām "FS Masters/Ulbroka" un "Lielvārde/Fat Pipe" sākās vakar ar spēli Ulbrokas sporta kompleksā. Tajā trīs reizes vadībā ar vienu vārtu pārsvaru izvirzījās ulbrocieši, bet Lielvārdes florbolisti spēja atspēlēties tikai divas reizes. Līdz ar to uzvaru ar 3:2 svinēja Ulbrokas komanda, kas sērijā līdz četriem panākumiem izvirzījās vadībā ar 1:0.

Pēc tieši 24 stundām abas pretinieces turpat Ulbrokā nūjas krustoja sērijas otrajā mačā. Šoreiz rezultātu atklāja viesi – 13. minūtē ar vārtu guvumu atklāja Niks Blumfelds, izvirzot Lielvārdes komandu vadībā ar 1:0. Gandrīz visa otrā trešdaļa aizritēja bez vārtu guvumiem bet 39. minūtē mājinieki no Kārļa Stukāna dabūja golu "līdzi uz ģērbtuvēm" – 2:0. 44. minūtē, kad uz noraidīto spēlētāju soliņa sēdēja lielvārdietis Maikls Nazarovs, ar golu izcēlās Ulbrokas komandas rezultatīvākais spēlētājs Matīss Kristiāns Morozovs – 1:2. 50. minūtē Maikls Nazarovs "izpirka savu vainu", atjaunojot viesiem divu vārtu handikapu (3:1). Pēc pusminūtes Lielvārdes komandas kapteinis Juris Sandis Jēgers panāca jau 4:1, praktiski izšķirot šīs spēles likteni. 57. minūtē rezultāts kļuva 2:4, jo ar vārtu guvumu izcēlās mājinieks Edžus Ceriņš, kurš arī tikko kā bija atgriezies laukumā no noraidīto spēlētāju soliņa. Jau 57. minūtē Ulbrokas komanda sāka mainīt vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju. 59. minūtēs vidū noraidījumu vēl nopelnīja lielvārdietis Aivis Kusiņš. Pie vārtu guvuma gan tika skaitliskajā mazākumā spēlējošie lielvārdieši, jo bumbiņu tobrīd tukšajos ulbrociešu vārtos ieraidīja Niks Blumfelds (5:2). Līdz pamatlaika beigām vēl bija palikusi tikai viena minūte, bet laukuma saimnieki Edžus Ceriņa personā paspēja gūt vēl vienus vārtus. Tomēr uzvaru ar 5:3 nosargāja "Lielvārde/Fat Pipe", sērijā līdz vienas komandas četriem panākumiem atjaunojot neizšķirtu rezultātu – 1:1.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma divu vārtu autors Niks Blumfelds. Par labāko starp ulbrociešiem atzina Rūdolfu Vilmani, bet visus rezultativitātes punktus savā starpā sadalīja divi florbolisti – Edžum Ceriņam divi goli, bet Matīsam Kristiānam Morozovam 3 (1+2) punkti. Divas nākamās šīs sērijas spēles notiks Lielvārdes sporta centrā. Pirmā no tām paredzēta sestdien, 25. martā, sākums pulksten 20.00.

"FS Masters/Ulbroka" - "Lielvārde/Fat Pipe"  3:5 (0:1, 0:1, 3:3), sērijā 1:1

19:19 (3:5; 8:7; 8:7)

"FS Masters/Ulbroka" – Matīss Kristāns Morozovs 3 (1+2), Edžus Ceriņš 2 (2+0).

"Lielvārde/Fat Pipe" – Niks Blumfelds 2 (2+0), Maikls Nazarovs 1 (1+0), Kārlis Stukāns 1 (1+0), Juris Sandis Jēgers 1 (1+0), Didzis Nemme 1 (0+1), Markuss Nazarovs 1 (0+1), Edgars Ričards Gremze 1 (0+1), Klāvs Kaspars 1 (0+1).