"Rubene" 13 minūšu laikā atspēlējas un pirmo reizi uzvar "Ķekavu/RB&B"

25.02.2023

ELVI florbola līgas vīriešiem ceturtdaļfināla sērijā starp Kocēnu "Rubeni" un "Ķekavu/RB&B" rezultāts kļuvis 1:2. Šovakar Kocēnu sporta namā 13 minūtes pirms pamatlaika beigām vadībā ar 3:0 vēl atradās ķekavieši, bet "Rubene" spēja ne tikai atspēlēties, bet arī svinēt uzvaru ar 4:3. Izšķirošais vārtu guvums Matīsa Celma kontā.

Kocēnu sporta namā notikušās spēles rezultāts tika atklāts tikai otrajā periodā – 30. minūtē, realizējot savas komandas skaitlisko vairākumu, to izdarīja ķekavietis Antons Žuks (1:0). 32. minūtē Kristaps Laugalis realizēja soda metienu, panākot jau 2:0. 44. minūtē rezultāts kļuva 3:0, jo ar golu izcēlās Renāts Degins. Kā izrādījās vēlāk, ķekavieši pārāk agri noticēja savam trešajam panākumam, jo mājinieki vēl nebūt nebija padevušies. Pakaļdzīšanos, turklāt ļoti veiksmīgu, kocēnieši sāka 48 minūtē. Pa golam viesiem iemeta Ingars Matisons, Matīss Celms un Jēkabs Keišs, atjaunojot neizšķirtu rezultātu (3:3). 57. minūtē savus otros vārtus šajā mačā guva Celms – 4:3. Kā izrādījās vēlāk, tas šajā cīņā izrādījās izšķirošais vārtu guvums. Kocēnu "Rubene" svinēja uzvaru ar 4:3, sērijā līdz vienas komandas četrām uzvarām samazinot pretinieku pārsvaru (1:2).

Par labāko spēlētāju uzvarētāju komandas sastāvā tika atzīts izšķirošo vārtu autors Matīss Celms, kurš ar 3 (2+1) punktiem bija arī rezultatīvākais. Viņa komandas biedram Ingaram Matisonam 2 (1+1) punkti. Labākā spēlētāja balvu Ķekavas komandā saņēma pirmo vārtu autors Antons Žuks. Sērijas trešā spēle notiks rīt, 26. februārī, Kocēnu sporta namā. Mača sākums pulksten 19.00.