Cēsu "Lekrings" nosargā uzvaru pār "Ķekavu"

26.11.2022

Ceturto uzvaru ELVI florbola līgā sievietēm izcīnījusi komanda "Lekrings", kas šodien Cēsīs pēdējā periodā neļāva savai pretiniecei "Ķekavai" atspēlēties, gūstot panākumu ar 9:6. Pa 4 (2+2) rezultativitātes punktiem uzvarētāju labā sakrāja Džeina Eglīte un Liliāna Jakovicka.

Cēsīs notikušās spēles rezultātu 5. minūtē ar precīzu metienu atklāja Ķekavas komandas kapteine Paula metāla – 1:0. Jau nākamajā minūtē rezultāts atkal kļuva neizšķirts (1:1), jo ar precīzu metienu atbildēja "Lekrings" Luīzes Raseicevas personā. Neizšķirts uz tablo bija arī pēc pirmā perioda – 2:2. Otrās trešdaļas laikā laukuma saimnieces ieguva triju vārtu pārsvaru – 7:4. Pēdējā periodā ķekavietes, pateicoties Annijas Dārtas Dankfeldes un Paulas Metālas goliem, rezultāta starpību samazināja līdz minimumam – 6:7. Trešdaļas otrajā pusē ar vātu guvumiem izcēlās Betija Raseiceva un Džeina Eglīte, nodrošinot komandai "Lekrings" uzvaru ar 9:6.

Labākās spēlētājas balvu uzvarētāju rindās saņēma Jolanta Kļava, kurai šajā mačā viena rezultatīva piespēle. Pa 4 (2+2) punktiem sakrāja Džeina Eglīte un Liliāna Jakovicka, 3 (2+1) punkti Betijai Raseicevai, divus golus iemeta Luīze Raseiceva, bet ar 2 (1+1) punktiem izcēlās Olīvija Jarohoviča. Par labāko starp ķekavietēm atzina Katrīni Kati Fībigu, kura ar rezultativitāti gan neizcēlās. Divus golus iemeta Paula Metāla, bet rezultatīvākā ar 3 (1+2) punktiem bija Annija Dārta Dankfelde. Pēc šīs uzvaras komandai "Lekrings" ir 13 punktu un 4. vieta turnīra tabulā, bet FK "Ķekava"ar 15 punktiem atrodas vienu pozīciju augstāk.

"Lekrings" – FK "Ķekava" 9:6 (2:2, 5:2, 2:2)

38:21 (14:6; 16:9; 8:6)

"Lekrings" – Džeina Eglīte 4 (2+2), Liliāna Jakovicka 4 (2+2), Betija Raseiceva 3 (2+1), Luīze Raseiceva 2 (2+0), Olīvija Jarohoviča 2 (1+1), Jolanta Kļava 1 (0+1), Elīna Tauriņa 1 (0+1).

FK "Ķekava" – Annija Dārta Dankfelde 3 (1+2), Paula Metāla 2 (2+0), Elīza Jākobsone 1 (1+0), Kristīne Kirilova 1 (1+0), Liene Leite 1 (1+0), Amanta Muceniece 1 (0+1), Paula Sloģe 1 (0+1).