"FS Masters/Ulbroka" savā laukumā uzvar lielvārdiešus

20.10.2022

Par ELVI florbola līgas vīriešiem turnīra tabulas līderi kļuvusi "FS Masters/Ulbroka", kas šovakar savā laukumā ar 8:4 apspēlēja komandu "Lielvārde/Fat Pipe". Pusi jeb četrus no ulbrociešu vārtiem guva viņu aizsargs Matīss Kristians Morozovs.

Ulbrokas sporta kompleksā notikušo spēli daudz pārliecinošāk sāka mājinieki, kas jau pirmā perioda laikā izvirzījās vadībā ar 3:0. Divas bumbiņas viesu vārtos ieraidīja Matīss Kristians Morozovs, bet vienu – Tomass Veselijs. Otrajā trešdaļā Lielvārdes florbolisti mēģināja lauzt cīņas gaitu, pa golam iemeta Juris Sandis Jēgers, Kārlis Stukāns un Juris Sandis Jēgers, rezultāta starpību samazinot līdz minimumam – 3:4. Tomēr laukuma saimnieki šo pretinieku spiedienu izturēja, arī otrajā pārtraukumā dodoties ar triju vārtu handikapu (6:3). Galarezultātā "FS Masters/Ulbroka" svinēja panākumu ar 8:4.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma četru vārtu autors Matīss Kristians Morozovs. Viņa komandas biedram Tomasam Veselijam divi rezultatīvi raidījumu. Divus golus iemeta arī Lielvārdes komandas kapteinis Juris Sandis Jēgers, bet par labāko spēlētāju tika atzīts Armands Savins, kurš izcēlās ar divām rezultatīvām piespēlēm. Pēc šīs uzvaras komandai "FS Masters/Ulbroka" turnīra tabulā ir 17 punktu un kāpiens uz pirmo pozīciju, bet "Lielvārdei/Fat Pipe" joprojām 13 punktu un trešā vieta.

"FS Masters/Ulbroka" – "Lielvārde/Fat Pipe" 8:4 (3:0, 3:3, 2:1)

37:32 (10:6; 17:13; 10:13)

"FS Masters/Ulbroka" – Matīss Kristians Morozovs 4 (4+0), Tomass Veselijs 2 (2+0), Eduards Stūre 2 (0+2), Nikolajs Rukavišņikovs 1 (1+0), Andrejs Šķerbergs 1 (1+0), Toms Bitmanis 1 (0+1), Tomass Kristofers Birstiņš 1 (0+1), Artūrs Narogs 1 (0+1), Artūrs Līdums 1 (0+1).

"Lielvārde/Fat Pipe" – Juris Sandis Jēgers 2 (2+0), Armands Savins 2 (0+2), Niks Blumfelds 1 (1+0), Kārlis Stukāns 1 (1+0), Armands Skulte 1 (0+1), Oskars Tūtāns 1 (0+1).