"Talsu NSS/Krauzers" pārliecinoši pieveic FBK SĀC

16.10.2022

Šodien ELVI florbola līgā vīriešiem notika tikai viena spēle – FBK SĀC Ādažu sporta namā uzņēma komandu "Talsu NSS/Krauzers". Pārliecinošu panākumu ar 8:3 guva talsenieki, kuru rindās rezultatīvākais ar 4 (2+2) punktiem bija spēlējošais treneris Artis Raitums.

Ādažos spēles rezultāts tika atklāts jau 1. minūtes vidū, kad ar precīzu metienu izcēlās Talsu komandas spēlējošais treneris Artis Raitums (1:0). Laukuma saimnieku atbildi parādā nepalika – pēc trim minūtēm rezultatīvs metiens padevās Ralfam Stratanam (1:1). Pēc pirmā perioda minimāls pārsvars tomēr jau atkal bija viesiem – 3:2. Otrajā trešdaļā Talsu komanda guva trīs bezatbildes vārtus (divi goli Ralfa Poļa kontā), izvirzoties vadībā ar 6:2. Pēdējā periodā mājiniekiem spēles gaitu lauzt neizdevās - "Talsu NSS/Krauzers" varēja svinēt pārliecinošu uzvaru ar 8:3.