RTU pirmo uzvaru izcīna mačā pret LLU

20.05.2022

Pie pirmā panākuma SELL Studentu spēļu florbola turnīrā tikusi Rīgas Tehniskās universitātes komanda, kas ar 15:0 sagrāva Latvijas Lauksaimniecības universitātes izlasi. Pa četriem rezultativitātes punktiem uzvarētāju labā sakrāja Roberts Zande un Edgars Puriņš.

Gan RTU, gan LLU šo turnīru bija sākušas ar zaudējumiem, bet savstarpējā mačā vismaz vienai no līdzšinējām neveiksminiecēm pie punktiem noteikti bija jātiek. Jau 3. minūtē ar vārtu guvumu savas pretenzijas uz panākumu pieteica RTU izlase – 1:0, gols Ričarda Eglīša kontā. Pirmā puslaika laikā šīs spēles liktenis praktiski bija izšķirts, jo RTU florbolisti iemeta vēl piecus golus, izvirzoties vadībā ar 6:0. Otrajā periodā viņi darbojās vēl ražīgāk, gūstot deviņus vārtus un svinot pārliecinošu panākumu ar 15:0. Pa četriem rezultativitātes punktiem uzvarētāju labā guva Roberts Zande un Edgars Puriņš, pa trim – Maikls Nazarovs, Ralfs Matīss Balodis, Markuss Nazarovs un Olafs Zvīnis. Visus deviņus pretinieku metienus atvairīja RTU vārtsargs Ričards Stivriņš. Pēc šī panākuma RTU vismaz uz pusotru stundu pakāpās uz turnīra tabulas pirmo vietu, bet LLU atrodas pēdējā pozīcijā un jau praktiski skaidrs, ka rīt jelgavniekiem būs jāspēlē par bronzas medaļām.