Pasaules čempionāta finālistes Valmierā tiksies labdarības spēlē

09.05.2022

zviedrijasomija.jpg

No 25. līdz 28. maijam Valmierā un Kocēnos norisināsies divi pasaules čempionāta florbolā vīriešiem Eiropas zonas kvalifikācijas turnīri, kuros startēs arī pasaules čempione Zviedrija un vicečempione Somija. Pirms oficiālo cīņu sākuma, 24. maijā abas pasaules florbola lielvalstis Valmieras Olimpiskajā centrā aizvadīs labdarības spēli Ukrainas atbalstam. Visi ienākumi no mača tiks nodoti Ukrainas Florbola federācijai.

 

24. maijs, Valmieras Olimpiskais centrs:

 

19.00 Zviedrija - Somija

 

Ieejas biļešu cena : 5 EUR (visi ienākumi tiks nodoti Ukrainas Florbola federācijai)

 

Zviedrijas izlases sastāvā EUR2 kvalifikācijas grupas turnīram ir pieteikti tādi spēlētāji kā 2021. gada pasaules labākais florbolists un iepriekšējā pasaules čempionāta fināla uzvaras vārtu autors Tobiass Gustavsons un savulaik par pasaules labākajiem florbolistiem atzītie šīs sezonas Zviedrijas Superlīgas (SSL) čempioni Emīls Johansons, Aleksandrs Galante Karlstroms un Rasmus Enstroms.

 

EUR1 kvalifikācijas grupā spēlējošā Somijas valstsvienība uz Latviju vedīs iepriekšējā pasaules čempionāta finālā trīs vārtus guvušo Justusu Kainulainenu un aizvadītās F-līgas sezonas rezultatīvākos florbolistus Villi Lastiku, Jonu Rantalu un Miko Lākso.

 

Spēli organizē Starptautiskā florbola federācija (IFF), sadarbībā ar Latvijas, Somijas un Zviedrijas nacionālajām federācijām.

 

JUGLASCIEMS