Līdere "Talsu NSS/Krauzers" pārliecinoši pārspēj FBK SĀC

27.11.2021

Trešo uzvaru pēc kārtas izcīnījusi ELVI florbola līgas vīriešiem līdere "Talsu NSS/Krauzers", kas šovakar savā laukumā ar 9:3 sagrāva turnīra debitanti FBK SĀC. Pa 3 (1+2) punktiem uzvarētāju labā sakrāja Armands Budreika un Toms Bitmanis.

"Talsu NSS/Krauzers", būdama turnīra tabulas līderes godā, šovakar savā laukumā uzņēma ambiciozo debitanti FBK SĀC, kas arī sezonas vidū ļoti nopietni cīnās par ceļazīmi uz izslēgšanas spēlēm. Talsenieki gan pret saviem viesiem nekādas vaļības neatļāvās - jau pirmā perioda laikā laukuma saimnieki guva piecus bezatbildes vārtus, piesakot savas pretenzijas uz uzvaru. Divus golus iemeta Daniels Karlsons, bet pa vienam – Artis Raitums, Matīss Fogels un Mariss Bergmanis. Tikai 30. minūtē, kad rezultāts bija jau 6:0, pie pirmā vārtu guvuma beidzot tika arī ādažnieki – 1:6, precīzais metiens Raita Ozola kontā. Pēc otrās trešdaļas Talsu komanda atradās vadībā ar 8:2, bet visā spēlē "Talsu NSS/Krauzers" svinēja panākumu ar 9:3.