"Ķekava" viesos paklupina līderus talseniekus

19.11.2021

Vienīgajā šovakar notikušajā ELVI florbola līgas vīriešiem spēlē turnīra tabulas līdere "Talsu NSS/Krauzers" savā laukumā uzņēma komandu "Ķekava". Nedaudz negaidītu panākumu ar 7:4 guva ķekavieši, kuru rindās ar "hat-trick" izcēlās līgas rezultatīvākais spēlētājs Klāvs Jansons.

Turnīra līdere "Talsu NSS/Krauzers", kas kaut punktu bija guvusi visās astoņās līdzšinējās spēlēs, savā laukumā uzņēma "Ķekavu", kas turnīra tabulā ieņēma 4. vietu. Ķekaviešu panākumu atslēga šosezon ļoti izteikti ir uzbrucējs Klāvs Jansons, kopā ar kuru viņi spēj uzvarēt jebkuru pretinieku, toties bez viņa zaudē visiem pēc kārtas. Šoreiz Jansons bija Ķekavas komandas sastāvā un deva ierasto ieguldījumu savas komandas sniegumā.

Spēles rezultātu 5. minūtes sākumā atklāja talsenieks Valters Kalnietis – 1:0. 14. minūtē ar vārtu guvumu atbildēja jau pieminētais Klāvs Jansons, atjaunojot neizšķirtu - 1:1. Neizšķirts bija gan pēc pirmā perioda (3:3), gan pēc otrā (4:4). Toties pēdējā trešdaļā bija skatāma viesu benefice – vēl divus vārtus guva Jansons, izvirzot savu komandu vadībā ar 6:4, bet punktu šai cīņai ar 60. minūtē iemestu golu pielika Renāts Degins, nofiksējot "Ķekavas" uzvaru ar 7:5.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma Edgars Ošis, kurš izcēlās ar diviem goliem. Pārējos vārtus viņa komandā guva Renāts Degins (2) un Klāvs Jansons (3). Par labāko starp talseniekiem atzina Armandu Budreiku, kurš iemeta vienu golu, rezultatīvākais viņa komandā ar 2 (1+1) punktiem bija Valters Kalnietis. Virslīgas rezultatīvākajam spēlētājam Klāvam Jansonam, kurš turklāt piedalījies tikai sešās no astoņām savas komandas spēlēm, pēc šī mača ir jau 26 (18+8) punkti. Viņa komanda "Ķekava" turnīra tabulā ar 17 punktiem pakāpās uz trešo pozīciju. Komandai "Talsu NSS/Krauzers" joprojām 20 punktu un ELVI florbola līgas vīriešiem līderes gods.

"Talsu NSS/Krauzers" – "Ķekava" 4:7 (3:3, 4:1, 0:3)

25:22 (10:10; 10:7, 5:5)

"Talsu NSS/Krauzers" – Valters Kalnietis 2 (1+1), Armands Budreika 1 (1+0), Andrejs Šķerbergs 1 (1+0), Andris Blumbahs 1 (1+0), Emīls Krūmiņš 1 (0+1), Matīss Jorens Švedenbergs 1 (0+1).

"Ķekava" – Klāvs Jansons 3 (3+0), Edgars Ošis 2 (2+0), Renāts Degins 2 (2+0), Everts Emīls Gertsons 1 (0+1), Toms Gredzens 1 (0+1), Ernests Ronis 1 (0+1), Markuss Januševskis 1 (0+1), Endijs Kleistrovs 1 (0+1).