EFL atsākas ar ulbrokiešu pārliecinošu uzvaru pār FBK SĀC

18.11.2021

Šodien notika ELVI florbola līgas vīriešiem pirmā spēle pēc stingrās mājsēdes, kad turnīrā bija izsludināts pārtraukums. "Oxdog Ulbroka LU" savā laukumā uzņēma FBK SĀC, kuras pretestību salauza cīņas otrajā pusē, svinot pārliecinošu panākumu ar 11:5. Rezultatīvākais uzvarētāju rindās ar 4 (3+1) punktiem bija Eduards Stūre, pēc ilgāka pārtraukuma ulbrokiešu rindās atgriezies Edžus Ceriņš, kura kontā "hat-trick".

Titulētā "Oxdog Ulbroka LU" un Virslīgas debitante FBK SĀC pirms savstarpējā mača bija turnīra tabulas kaimiņienes, turklāt ādažnieki ar 12 punktiem atradās augstāk – 5. vietā. Ulbrokas sporta kompleksā notikušās spēles rezultātu jau 1. minūtēs vidū ar precīzu metienu atklāja ulbrokietis Edžus Ceriņš (1:0), kurš sastāvā atgriezies pēc traumas ilgstošas ārstēšanas. Pēc pirmā periodā vadībā ar 2:1 atradās viesi, kuru labā pa golam iemeta Klāvs Andersons un Kristers Januševskis. Spēles vidū rezultāts bija neizšķirts (4:4), bet otrajā pārtraukumā labākā noskaņojumā devās laukuma saimniekus, kurus 38. minūtē vadībā ar 5:4 bija izvirzījis Eduarda Stūres vārtu guvums. Pēdējā trešdaļā laukumā izteikti dominēja ulbrokieši, kas guva sešus bezatbildes vārtus – pārliecinošu uzvaru ar 11:5 svinēja "Oxdog Ulbroka LU".

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīts triju vārtu autors Edžus Ceriņš. Rezultatīvāks par viņu bija tikai Eduards Stūre, kurš sakrāja 4 (3+1) punktus. Pa trim rezultativitātes punktiem Matīsam Kristianam Morozovam un Nikam Ķuzulim, bet 2 (1+1) punkti Kristera Eglīša kontā. Labākā spēlētāja balvu komandā FBK SĀC saņēma Kristers Orlovs, kuram 2 (1+1) rezultativitātes punkti, ar diviem vārtu guvumiem izcēlās Klāvs Andersons. Pēc šīs uzvaras komanda "Oxdog Ulbroka LU" ar 13 punktiem pakāpās uz 5. vietu turnīra tabulā, bet FBK SĀC joprojām 12 punktu un nu jau sestā pozīcija.

"Oxdog Ulbroka LU" – FBK SĀC 11:5 (1:2, 4:2, 6:0)

47:22 (15:5; 13:12, 19:5)

"Oxdog Ulbroka LU" – Eduards Stūre 4 (3+1), Edžus Ceriņš 3 (3+0), Matīss Kristians Morozovs 3 (1+2), Niks Ķuzulis 3 (0+3), Kristers Eglītis 2 (1+1), Valters Lapiņš 1 (1+0), Jurģis Aizupietis 1 (1+0), Matīss Tepers 1 (1+0), Kārlis Jānis Petrovskis 1 (0+1), Emīls Jančevskis 1 (0+1), Ralfs Klempners 1 (0+1), Rolands Līdums 1 (0+1).

FBK SĀC – Klāvs Andersons 2 (2+0), Kristers Orlovs 2 (1+1), Krists Saldatenoks 1 (1+0), Kristers Januševskis 1 (1+0), Toms Eglīte 1 (0+1), Ralfs Stratans 1 (0+1), Jānis Boroduška 1 (0+1).