Debitante FBK SĀC kļūst par Virslīgas līderi

19.09.2021

Par ELVI florbola līgas vīriešiem līderi ļoti negaidīti kļuvusi turnīra debitante FBK SĀC, kas šovakar Ādažu sporta centrā ar 7:1 sakāva "Bausku", izcīnot uzvaras trijās spēlēs no trim. Pa 3 (1+2) rezultativitātes punktiem uzvarētāju labā guva Dēvids Osītis un Alvis Dāle.

Virslīgas debitante FBK SĀC, kas šajā turnīrā bija debitējusi ar divām uzvarām savā laukumā, šovakar Ādažu sporta centrā uzņēma pastarīti "Bausku". Tieši baušķenieki bija tie, kas atklāja šīs spēles rezultātu – 1:0, jau 2. minūtē precīzi meta Pēteris Zeltiņš. Kā vēlāk izrādījās, tie bija Bauskas komandas goda vārti šajā mačā. Pirmajā periodā vārti vairs netika gūti, bet jau otrajā vadībā ar 3:1 izvirzījās ādažnieki, kuru labā pa golam iemeta Kristers Orlovs, Ralfs Stratans un Klāvs Andersons. Pēdējā trešdaļā FBK SĀC guva vēl četrus bezatbildes vārtus un varēja svinēt ļoti pārliecinošu uzvaru ar 7:1, kļūstot par turnīra tabulas līderi.