Ulbrokieši pamostas un saplosa "Ogres Vilkus"

08.02.2020

Pārliecinošu uzvaru šovakar guva ELVI florbola līgas vīriešiem pašreizējā vicečempione "Latvijas Hipotēka/Oxdog Ulbroka", kas savā laukumā ar 15:3 sagrāva komandu "Ogres  Vilki". Sešus rezultativitātes punktus uzvarētāju labā guva Rolands Kovaļevskis, bet pa pieciem – Atis Blinds un Lauris Zaicevs.

Komanda "Ogres Vilki" viesojās pie pašreizējās vicečempiones "Latvijas Hipotēka/Oxdog Ulbroka", kam sezonas pirmajā savstarpējā spēlē, kas notika Ogrē, zaudēja ar pieklājīgu rezultātu – 8:13. Arī atbildes spēli ogrēnieši sāka ļoti sparīgi, turklāt bija tie, kuri atklāja rezultātu – 1:0, 4.minūtē vārtus guva Elvijs Jankovskis. Līdz pirmā perioda beigām divus vārtus guva ulbrokietis Atis Blinds – 2:1. Otrā perioda pašā sākumā viesu komandai Alda Haralda Ābrama personā vēl izdevās atjaunot neizšķirtu rezultātu (2:2), bet cīņas turpinājumā iniciatīvu un vadības grožus savās rokās droši pārņēma laukuma saimnieki, kuri pēc otrās trešdaļas atradās vadībā ar 10:2, bet visā mačā triumfēja ar 15:3.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma Edžus Ceriņš, kuram šajā mačā 4 (2+2) punkti. Rezultatīvākais viņa komandā ar 6 (3+3) punktiem bija Rolands Kovaļevskis, pa pieciem punktiem sakrāja Atis Blinds un Lauris Zaicevs, 3 (1+2) punkti Valtera Lapiņa kontā, bet divus vārtus guva Daniels Anis. Par labāko starp ogrēniešiem atzina Aldi Haraldu Ābramu, kura kontā 2 (1+1) punkti, ar diviem vārtu guvumiem izcēlās Elvijs Jankovskis. Komandai "Ogres Vilki" pēc šīs uzvaras turnīra tabulā joprojām tikai pieci punkti un priekšpēdējā vieta, bet Ulbrokas florbolisti ar 39 punktiem pakāpās uz 2.vietu.

"Latvijas Hipotēka/Oxdog Ulbroka" - "Ogres Vilki" - 15:3 (2:1, 8:1, 5:1)

46:25 (12:7, 16:8, 18:10)

"Latvijas Hipotēka/Oxdog Ulbroka" – Rolands Kovaļevskis 6 (3+3), Atis Blinds 5 (4+1), Lauris Zaicevs 5 (2+3), Edžus Ceriņš 4 (2+2), Valters Lapiņš 3 (1+2), Daniels Anis 2 (2+0), Emīls Birķis 1 (1+0), Reinis Rudzītis 1 (0+1), Kārlis Jānis Petrovskis 1 (0+1), Tomass Kristofers Birstiņš 1 (0+1), Matīss Kristians Morozovs 1 (0+1).

"Ogres Vilki" – Elvijs Jankovskis 2 (2+0), Aldis Haralds Ābrtams 2 (1+1), Markuss Januševskis 1 (0+1).