Cēsu "Lekringam" Irlavā revanša vietā tikai viens punkts

11.01.2020

ELVI florbola līgas vīriešiem līderei "Lekrings" (Cēsis) šodien viesos neizdevās revanšēties komandai "Irlava/Avant" par regulārā turnīra pirmajā aplī piedzīvoto zaudējumu. Arī savā laukumā pārāki izrādījās irlavnieki, kuri savus titulētos pretiniekus pārspēja pagarinājumā – 5:4. Uzvaras vārti Kristapa Kazlovska kontā.

Virslīgas debitante "Irlava/Avan" regulārajā turnīrā ceļu negriež nevienam pretiniekam, tostarp titulētajai komandai "Lekrings", kuru Cēsīs uzvarēja ar 4:3. Par spīti šim zaudējumam cēsnieki šovakar Irlavā ieradās kā turnīra tabulas līderi, kamēr kurzemnieki visā nopietnībā cīnās par kvalificēšanos izslēgšanas spēlēm. Maču Irlavas sporta namā veiksmīgāk sāka laukuma saimnieki, kuri pirmā perioda vidū pēc Ričarda Gruziņa un Kristapa Kazlovska raidījumiem izvirzījās vadībā ar 2:0. Pēc pirmā perioda irlavniekiem tikai vienu vārtu pārsvars (2:1), jo rezultāta starpību samazināja cēsnieks Kevins Šmits. Otrajā trešdaļā laukumā dominēja viesi, kuri guva trīs bezatbildes vārtus, panākot 4:2 par labu sev. Toties pēdējā periodā vārtus guva tikai vietējie florbolisti – vispirms Kristaps realizēja jau otro soda metienu šajā spēlē, bet 50.minūtē Emīls Krūmiņš atjaunoja neizšķirtu – 4:4. Papildlaika pēdējā minūtē uzvaras vārtus Irlavas komandas labā guva Kristaps Kazlovskis, izmantojot Mareka Stančika piespēli, - 5:4.

Par vērtīgāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīts vārtsargs Māris Ronis, kurš atvairīja 43 no 46 pretinieku metieniem. Rezultatīvākais viņa komandā ar "hat-trick" bija Kristaps Kazlovskis, bet 2 (1+1) punkti Emīlam Krūmiņam. Labākā spēlētāja balvu Cēsu komandā nopelnīja Jānis Rajeckis, kurš sakrāja 2 (1+1) punktus, bet rezultatīvākais arī ar "hat-trick" bija Kevins Šmits. "Irlavai/Avant" pēc šī panākuma turnīra tabulā ir 19 punktu un 10.vieta, bet "Lekrings" ar 34 punktiem joprojām ir līdere.

"Irlava/Avant" – "Lekrings"  - 5:4 ET (2:1, 0:3, 2:0, 1:0)

29:47 (5:18; 11:10, 10:15, 3:4)

"Irlava/Avant" – Kristaps Kazlovskis 3 (3+0), Emīls Krūmiņš 2 (1+1), Ričards Gruziņš 1 (1+0), Renārs Austrums 1 (0+1), Mareks Stančiks 1 (0+1).

"Lekrings" – Kevins Šmits 3 (3+0), Jānis Rajeckis 2 (1+1), Toms Rīsmanis 1 (0+1), Andris Rajeckis 1 (0+1).