Par vīriešu turnīra otro finālisti kļūst Kocēnu novada izlase

02.07.2016

Par Latvijas IV Olimpiādes florbola turnīra otro finālisti kļuvusi Kocēnu novada vīriešu izlase, kas šovaka Cēsīs ar 10:6 uzvarēja lielvārdiešus.

Mačā starp Lielvārdes un Kocēnu izlasēm rezultātu jau spēles 2.minūtē atklāja lielvārdietis Niks Blumfelds (1:0), bet cīņas turpinājumā krietni veiksmīgāk darbojās kocēnieši, kuri jau pirmā perioda laikā izvirzījās vadībā ar 4:1. Spēles vidū Kocēnu novada komandas pārsvars sasniedza jau piecus vārtus (6:1), līdz ar to intriga praktiski bija zudusi. Kocēnieši svinēja pārliecinošu uzvaru ar 10:6. Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma Ingars Matisons, kurš izcēlās ar pieciem vārtu guvumiem. 5 (1+4) punkti viņa komandas biedram Atim Stepānam. Par labāko starp lielvārdiešiem atzina Niku Blumfeldu, kura kontā trīs precīzi metieni.