Cēsu florbolisti piektie Latvijas Olimpiādē

02.07.2016

Piekto vietu Latvijas IV Olimpiādes florbola finālturnīrā izcīnīja Cēsu novada izlase, kas tikai pēcspēles metienos ar 4:3 pārspēja Valmieras pilsētas komandu.

Cēsu un Valmieras izlašu duelī pēc pirmā perioda rezultāts bija neizškirts (1:1), bet cīņas turpinājumā vadībā ar 3:2 izvirzījās valmierieši. Tikai pāris minūtes pirms pamatlaika beigām pēc Andra Rajecka metiena Cēsu novada izlasi izdevās atjaunot neizšķirtu rezultātu. Pēcspēles metienos veiksme bija cēsnieku pusē - pa bullītim realizēja Artis Jansons un Gints Bērtulis - 4:3. Par labāko starp uzvarētājiem atzina Andri Rajecki, bet rezultatīvākais ar 2 (1+1) punktiem bija Pēteris Trekše. Labākā spēlētāja balvu Valmieras komandā saņēma vārtsargs Agris Rogainis, viņa komandas biedra Ričarda Eglīša kontā divi goli.