"Valmiera/ViA" viegli atslēdz "Rīgu"

13.11.2015

Pirmajā no trim šovakar paredzētajām ELVI florbola līgas vīriešiem spēlēm FK "Rīga" savā laukumā uzņēma "Valmieras/ViA" florbolistus. Kā izskatījās, "Rīgas" vārtu atslēga šoreiz bija nonākusi Valmieras vella kalpu rokās, kuri svinēja pārliecinošu uzvaru ar 9:4, pa četriem rezultativitātes punktiem Mārtiņa Broka un Aigara Belasova kontā.

FBK "Valmiera/ViA" spēlē pret "Rīgu" jau pirmajās piecās minūtēs guva trīs vārtus – pa rezultatīvam metienam padevās Mārtiņam Brokam, Ričardam Eglītim un Matīsam Salmiņam (3:0). Rīdzinieki trešdaļas vidū atbildēja ar precīzu Alvja Dāles metienu, panākot 1:3, tomēr turpinājuma viņu ofensīvai nebija. Valmieras vella kalpi kā ar atslēgu reizi pēc reizes vēra vaļā galvaspilsētas komandas vārtus, pēc pirmā perioda atrodoties vadībā ar 4:1, pēc otrā – ar 4:2, bet visā mačā svinot pārliecinošu panākumu ar 9:4.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma vārtsargs Agris Rogainis, kurš sev atvēlētajā laikā atvairīja 29 no 31 pretinieku metiena. Rezultatīvākie viņa komandā ar četriem punktiem katram bija Mārtiņš Broks un spēlējošais treneris Aigars Belasovs. Rīgas komandā par labāko nosauca Jāni Justamentu, kurš punktus nebija guvis, bet rezultatīvākie bija Toms Bitmanis ar 3 (2+1) punktiem un Alvis Dāle ar diviem goliem. FBK "Valmiera/ViA" pēc šīs uzvaras ar 17 punktiem nosargāja 5.vietu turnīra tabulā.

FK "Rīga" – FBK "Valmiera/ViA" 4:9 (1:4, 1:2, 2:3)

37:39 (11:13, 10:14, 16:12)

FK "Rīga" – Toms Bitmanis 3 (2+1), Alvis Dāle 2 (2+0), Jānis Belasovs 2 (0+2), Toms Briedis 1 (0+1).

FBK "Valmiera/ViA" – Mārtiņš Broks 4 (3+1), Aigars Belasovs 4 (2+2), Ričards Eglītis 2 (1+1), Matīss Salmiņš 2 (1+1), Lauris Alvis Stiprais 1 (1+0), Gatis Liepiņš 1 (1+0), Ints Vilks 1 (0+1), Krišs Lužinskis 1 (0+1), Edvards Voldemārs Kažmers 1 (0+1).