Līderu duelī "Lielvārde" pieveic "Mogo-RTU/Rockets"

31.10.2015

lielvarde_2015b.jpg

ELVI florbola līgas vīriešiem vienpersoniskā līdere "Lielvārde" šovakar vēl vairāk palielināja atstatumu no tuvākajiem sekotājiem, jo pretinieku laukumā spēja ar 7:6 pārspēt tā brīža vicelīderi "Mogo-RTU/Rockets". Uzvarētāju rindās neapturams bija līgas rezultatīvākais spēlētājs Toms Akmeņlauks, kuram šajā mačā 5 (4+1) punkti.

 

Šovakar Spuņciema sporta namā "Pīlādzītis" notika ELVI florbola līgas vīriešiem šīs nedēļas centrālā spēle, jo tieši turnīra vicelīdere "Mogo-RTU/Rockets" uzņēma līderi "Lielvārdi". Pirmā perioda vidū rezultātu ar precīzu metienu atklāja lielvārdietis Kārlis Vitkovskis (1:0), bet līdz pirmajam pārtraukumam pa golam iemeta rīdzinieki Miķelis Dravnieks un Aivis Hammers, izvirzot vadībā studentus - 2:1. Otrajā trešdaļā piecus vārtus pēc kārtas guva lielvārdieši, panākot 6:2 savā labā. Pirms otrā pārtraukuma viesiem gan tikai divu vārtu pārsvars – 6:4. Pēdējais periods pagāja ļoti sīvā cīņā – Lielvārdes florbolisti guva vēl vienus vārtus un spēja nosargāt minimālu pārsvaru, izcīnot svarīgu uzvaru ar 7:6.

 

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju sastāvā saņēma Toms Akmeņlauks, kurš pēc vienas "tukšās" spēles atkal savāca piecus punktus (4+1). Ar 30 (21+9) punktiem viņš ir turnīra rezultatīvākais spēlētājs. Par labāko starp "Mogo-RTU/Rockets" florbolistiem atzina vienu vārtu autoru Gvido Laugu, bet rezultatīvākais ar 3 (2+1) punktiem bija Miķelis Dravnieks. "Lielvārdei" tā jau bija astotā uzvara pēc kārtas, lielvārdieši ar 25 punktiem vēl vairāk nostiprinājās turnīra tabulas vadībā.


FLOORBALLSHOP.LV